מידע עסקי –  מה הכוונה? 

כמשרד חקירות העוסק בחקירות מידע עסקי אנו נשאלים מה הכוונה חקירה מסוג זה? מה סוג המידע מתקבל בחקירה? ומתי יש צורך באיסוף מידע עסקי. אנו בי.ל. חקירות בראשות יהודה לוי נשמח להסביר יותר. 

חקירה לאיסוף מידע עסקי 

חקירה לאיסוף מידע עסקי חקירה המתמקדת באיסוף מידע על פלח שוק מסוים, ניתוח המידע הנאסף ושימוש במידע לצורך קבלת החלטות עסקיות. מודיעין עסקי כולל חקירת שיטות עבודה של מתחרים, היקפי שוק, איתור קהלי מטרה, מציאת מקורות יבוא ועוד. איסוף מידע עסקי כולל חקירה רב מערכתית של מספר כיווני חקירה שונים במקביל. כיוון אחד הוא שימוש במידע פתוח לציבור כמו דוחות עסקיים, דיווחים לבורסה, דיווחי משקיעים, פרסומות ועוד כדי לאסוף ולנתח מידע על היקפי הכנסות, קהל יעד, אסטרטגיות פריצה ועוד.

בדרך כלל במקביל לחקירה לאיסוף מידע עסקי נערכת חקירת מידע על חברות שהיא חקירה כלכלית אשר תוצאותיה משקפות את המצב האמיתי של החברה הנחקרת. מידע עסקי כולל את פלח השוק שלהם, שיטות עבודה, מחירים, יחסים בינאישיים בתוך החברה, פיתוחים, אסטרטגיות מכירה, מתחרים ועוד. 

מתי נהוג לפתוח בחקירת מידע עסקי

אנו נקראים לאסוף מודיעין עסקי בדרך כלל לפני רכישת חברה או מיזוגים בין חברות או כניסה של חברה לתחום חדש.  בדרך כלל על מנת לגבש תוכנית עיסקית סדורה, חשוב מאוד להשיג מידע על חברות באיכות גבוהה. מידע עסקי על חברות בשוק תחרותי יכול לסייע לבעלי עסקים להיות תחרותיים יותר, לקבל החלטות השקעה מושכלות ולסייע להם בגיבוש אסטרטגיית פריצה לשוק. מידע עסקי כולל את פלח השוק שלהם, שיטות עבודה, מחירים, יחסים בינאישיים בתוך החברה, פיתוחים, אסטרטגיות מכירה, מתחרים ועוד.

מידע עסקי חקירות כלכליות ועוד

י.ל. חקירות בראשות יהודה לוי היא משרד מודיעין וחקירות המבצע חקירות סייבר, מעקבים, דיבוב, איתור נכסים,  חקירות כלכליות, איסוף מידע עסקי, חקירות בחו”ל, איתור אנשים ועוד. הערכים המובילים אותנו הן אמת, יושרה והגינות. אנו פועלים לחשוף את האמת, לחשוב מחוץ לקופסא, להביא תמונה מדויקת של המציאות ולספק הוכחות בלתי ניתנות לערעור.

משרד חקירות
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר: יהודה לוי
כותב המאמר: יהודה לוי

יהודה לוי פועל בתחום החקירות מעל עשרים שנים וסייענו בפיצוח מאות חקירות ותעלומות. כאשר אתם פונים ליהודה לוי , אתם יודעים שאתם נמצאים בצד של המקצוענים.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך
משרד חקירות בקריית אונו
חוקר פרטי בקרית אונו

חקירות פרטיות ועסקיות הוא תחום מקצועי ומוסדר בישראל. ניתן לבחור בשירותיו של משרד חקירות עבור מטרה פרטית ואישית או עבור צורך עסקי כזה או אחר.

קרא עוד »
חוקר פרטי באשדוד
חוקר פרטי באשדוד

שנם לא מעט מקרים שבגינם יש צורך בשירותיו של חוקר פרטי. לא פעם עולה חשד שבן הזוג בוגד, ישנם ארגונים חושדים כי מרגלים תעשייתיים מנסים

קרא עוד »
סימנים ראשונים לבגידה
סימנים ראשונים לבגידה

זה אף פעם לא נעים להיות במצב שבו בן או בת הזוג בוגדים, אבל לעתים יכולה להיות קיימת חוסר ודאות והבנה לגבי המצב הקיים במערכת

קרא עוד »

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat