כמשרד חקירות העוסק בחקירות מידע עסקי אנו נשאלים מה הכוונה חקירה מסוג זה? מה סוג המידע מתקבל בחקירה? ומתי יש צורך באיסוף מידע עסקי. אנו בי.ל. חקירות בראשות יהודה לוי נשמח להסביר יותר. 

חקירה לאיסוף מידע עסקי 

חקירה לאיסוף מידע עסקי חקירה המתמקדת באיסוף מידע על פלח שוק מסוים, ניתוח המידע הנאסף ושימוש במידע לצורך קבלת החלטות עסקיות. מודיעין עסקי כולל חקירת שיטות עבודה של מתחרים, היקפי שוק, איתור קהלי מטרה, מציאת מקורות יבוא ועוד. איסוף מידע עסקי כולל חקירה רב מערכתית של מספר כיווני חקירה שונים במקביל. כיוון אחד הוא שימוש במידע פתוח לציבור כמו דוחות עסקיים, דיווחים לבורסה, דיווחי משקיעים, פרסומות ועוד כדי לאסוף ולנתח מידע על היקפי הכנסות, קהל יעד, אסטרטגיות פריצה ועוד.

בדרך כלל במקביל לחקירה לאיסוף מידע עסקי נערכת חקירת מידע על חברות שהיא חקירה כלכלית אשר תוצאותיה משקפות את המצב האמיתי של החברה הנחקרת. מידע עסקי כולל את פלח השוק שלהם, שיטות עבודה, מחירים, יחסים בינאישיים בתוך החברה, פיתוחים, אסטרטגיות מכירה, מתחרים ועוד. 

מתי נהוג לפתוח בחקירת מידע עסקי

אנו נקראים לאסוף מודיעין עסקי בדרך כלל לפני רכישת חברה או מיזוגים בין חברות או כניסה של חברה לתחום חדש.  בדרך כלל על מנת לגבש תוכנית עיסקית סדורה, חשוב מאוד להשיג מידע על חברות באיכות גבוהה. מידע עסקי על חברות בשוק תחרותי יכול לסייע לבעלי עסקים להיות תחרותיים יותר, לקבל החלטות השקעה מושכלות ולסייע להם בגיבוש אסטרטגיית פריצה לשוק. מידע עסקי כולל את פלח השוק שלהם, שיטות עבודה, מחירים, יחסים בינאישיים בתוך החברה, פיתוחים, אסטרטגיות מכירה, מתחרים ועוד.

מידע עסקי חקירות כלכליות ועוד

י.ל. חקירות בראשות יהודה לוי היא משרד מודיעין וחקירות המבצע חקירות סייבר, מעקבים, דיבוב, איתור נכסים,  חקירות כלכליות, איסוף מידע עסקי, חקירות בחו”ל, איתור אנשים ועוד. הערכים המובילים אותנו הן אמת, יושרה והגינות. אנו פועלים לחשוף את האמת, לחשוב מחוץ לקופסא, להביא תמונה מדויקת של המציאות ולספק הוכחות בלתי ניתנות לערעור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *