חוקר פרטי מומלץ

איך לבחור חוקר פרטי מומלץ

תעשיית החקירות הפרטיות פופולרית היום יותר מתמיד. חוקרים פרטיים רבים נשכרים על ידי חברות שצריכות לבחון איומים אסטרטגיים, בדיקות רקע עבור משאבי אנוש וחקירת שותפים עסקיים פוטנציאליים. סוג אחר של חקירות הן חקירות פרטיות כמו חשד לבגידה, איתור נעדרים, איתור נכסים. 

חוקר פרטי מומלצים

הביקוש מביא להיצע גדול יותר. יותר אנשים מכנים את עצמם חוקרים פרטיים או בעלי משרדי חקירות. איך לבחור חוקר פרטי מקצועי מומלץ. מה אתם חייבים לבדוק? 

בקשו פגישה אישית

לעולם אל תשכרו את שירותיו של חוקר פרטי מבלי לפגוש אותו באופן אישי. פגישה אישית תעזור לכם להחליט אם החוקר הפרטי הוא איש מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו, חוקר דיסקרטי ומוכשר.

לרוע המזל, חוקרים פרטיים רבים פועלים באופן לא מקצועי וחוקי. חקירה רגישה מצריכה דיסקרטיות מקצועיות ברמה גבוהה יותר.

פגישה אישית תעזור לכם לבצע הערכה טובה יותר של המקצועיות ואופן ההתנהלות של החוקר.

זכרו, ייתכן כי החוקר הפרטי שתשכרו יעיד בבית המשפט. אתם רוצים חוקר מקצועי, מוכשר ופועל באופן חוקי כנציג שלכם בבית המשפט. 

בקשו לראות את רישיון חוקר פרטי ורישיון משרד חקירות. 

לפני שתשכרו את שירותיו של משרד חקירות או חוקר פרטי, עליכם לבצע את בדיקת רישוי לוודא שאתה בוחרים חוקר פרטי אמין, מקצועי ובעל רישיון תקף. 

ראשית, בקשו לראות את רישיון של החוקר. בדקו שהרישיון של החוקר משרד החקירות בתוקף,  על חוקר פרטי לחדש את רישיונו כל שנה מחדש. לא כל חוקר יכול לעמוד בראש משרד חקירות רק חוקר בעל ניסיון חשוב לבדוק את העניין לעומק. 

בדקו אם יש לחוקר ביטוח

אחת הדרישות לחוקר פרטי היא ביטוח. הקפידו לדרוש מהחוקר הפרטי הפוטנציאלי הוכחת ביטוח. הביטוח מגן עליכם מפני אחריות ותביעת פיצויים במידה ויקרה משהו לחוקר הפרטי במהלך החקירה.

שאלו על כישורים 

אתם רוצים לוודא שהחוקר הפרטי שאתם שוכרים כשיר לבצע את החקירה בצורה הטובה ביותר. אם למשרד החקירות יש אתר אינטרנט, למדו אותו כדי לראות אם הוא מפרט את כישורי החוקרים במשרד. חוקרים פרטיים רבים הם שוטרים לשעבר, זו לא סיבה מספיק טובה לשכור מישהו.

שנים של עבודת משטרה לא תעזור לכם אם יש לכם בעיה משפטית. במקרים אלה, אתם צריכים חוקר פרטי המומחה לחקירות בתחום האזרחי והפלילי.

שאלו על ניסיון בתחום החקירה הרלוונטי שלכם 

הקפידו לשאול את החוקר הפרטי כמה שנות ניסיון יש לו בתחום החקירה הרלוונטי לכם. אתם רוצים לוודא שהחוקר שלכם כשיר לחקור ואולי להעיד בסוג המקרה שאתה שוכרים את שירותיו. 

שאלו כמה חקירות דומות לחקירה שלכם החוקר הפרטי עבד עליהן בשנה האחרונה.

עדיף לבחור חוקר פרטי המתמחה בסוג החקירות שאתם צריכים. לא כל חוקר פרטי מצטיין בכל סוגי התיקים. אז בחרו משרד חקירות בעל ניסיון בתחום החקירה לו אתם זקוקים. 

חוקר פרטי המלצות

הכי חשוב, חפשו המלצות מחברים, קרובים או אפילו בגוגל ובפייסבוק. אם החוקר פישל יהיה מי שידאג להזכיר את זה. אנחנו ב י.ל. חקירות בראשות יהודה לוי, משרד חקירות בעל ניסיון רב במגוון שיטות חקירה ובהן חקירות סייבר, מעקבים, דיבוב, חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, חקירות בחו”ל, איתור אנשים ועוד.

הערך החשוב ביותר עבורנו הוא אמת, יושרה והגינות. בתעשייה המקדשת את ההסתתרות והשקר, אנו בולטים ביכולת שלנו לחשוף את האמת, לחשוב מחוץ לקופסא, ולהביא תמונה מדויקת של המציאות ולספק הוכחות בלתי ניתנות לערעור.

אנו פעילים בתחום החקירות מעל עשרים שנים וסייענו בפיצוח מאות חקירות ותעלומות. כאשר אתם פונים לי.ל. חקירות, אתם יודעים שאתם נמצאים בצד של המקצוענים.

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat