איתור ביטוחים

אנו מספקים שירות איתור ביטוחים  עבור קרובי משפחה, יורשים, יזמים, נושים ועוד.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של ביטוחים וחסכונות שלקוחות מבקשים ממנו לאתר: ביטוח חיים, ביטוח בריאות/ סיעודי, וחסכונות הוניים (קרנות גמל, פנסיה קרנות השתלמות…).

איתור ביטוח חיים

לעיתים, מבוטחים נפטרים בעודם חייבים כספים ונושיהם נשארים ללא פיצוי כספי וללא כתובת לבקש פיצוי כספי. במצבים כאלה, מותר לנושים לדרוש תשלומים מעיזבון המנוח כולל תשלומים על חשבון ביטוח החיים שלו (ביטוח חיים הינו ביטוח המשולם למשפחת הנפטר בעת פטירת המבוטח).

שירותי איתור ביטוחים יכולים לסייע לנושים להתחקות אחר מקורות מימון להחזר החוב כאשר משפחת הנפטר מחביאה מהם מידע. אנו נסייע לכם לקבל חזרה את הכסף המגיע לכם בין אם הביטוח נמצא בארץ או בחו”ל.

איתור ביטוח סיעודי/ ביטוח בריאות

אנשים רבים רוכשים ביטוח סיעודי או ביטוח בריאות ולא שומרים תיעוד ברור של תיקי הביטוח. במקרה תאונה או מחלה בה נפגעת היכולת הקוגניטיבית שלהם, קרובי משפחתם יכולים להיאבד בתוך הניסיון למצוא את הכתובת המתאימה לקבלת עזרה כספית, במיוחד כאשר הביטוח נרכש בחו”ל. 

שירות איתור ביטוחים יאפשר לכם לעזור לאהוביכם לקבל את הפיצויים או הקצבה לה הם זקוקים.

איתור חסכונות הוניים

ישנם מצבים רבים בהם נדרשים שירותי איתור קופות חיסכון כגון קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה ועוד. 

מצבים אלו יכולים להיות כאשר אדם עובר מן העולם ללא צוואה מסודרת, במקרי גירושין בהם אחד מבני הזוג מסתיר נכסים מהשני, עבור נושים הזקוקים לשירותי איתור ביטוחים וחסכונות של חייבים ועוד.

חקירות אלה דורשות התעמקות בפיננסים של הנחקר. ישנם מקומות רבים בהם ניתן להסתיר חסכונות הוניים בארץ ובחו”ל, אולם המומחיות שלנו היא למצוא את החסכונות הללו- לא משנה היכן הם!

אנו מתמחים גם באיתור חשבונות בנקאיתור נכסים ועוד. 

איתור ביטוחים – מדוע המאגר הממשלתי הר הכסף רחוק מלהיות התשובה. 

מדינת ישראל הבינה כי תהליך איתור ביטוחים וחסכונות של נפטרים היא תהליך מאוד מורכב. בשנים האחרונות הקימה המדינה את הר הכסף – מנוע לאיתור חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק. 

לכאורה המאגר החכם אמור לרכז את כל המידע הדרוש לכל אזרחיו או יורשיו לקבל את המידע הנדרש. אך בפועל הדברים שונים בתכלית ויש עדיין הרבה חוסרים בנושא. אנחנו במשרד י.ל. חקירות יודעים לאתר את הנקודות הבעיתיות במאגר ולעקוף אותם במטרה לעזור לכם לקבל את המגיע לכם מחברות הביטוח. 

בתוצאות החיפוש  במאגר הר הכסף, תופיע רשימה של גופים מוסדיים שבהם קיימים ככל הנראה חשבונות או פוליסות על שמכם או על שם קרוב שנפטר, וכן יפורטו סוגי המוצרים (קופות גמל, קרנות פנסיה וכדומה) שבהם נמצאו חשבונות או הפוליסות.

אבל חשוב להבין כי הרשימה מהמאגר אינה כוללת כמה חשבונות או פוליסות יש על שם שלכם או על שם הקרוב שנפטר. אליכם לפנות באופן רשמי לגופים, להתנהל מולם לדרוש את המגיע לכם. שימו לב כי הרשימה מאתרת רק ביטוחים מחברות ישראליות ואינה מבצעת חיפוש על ביטוחים ברחבי העולם. 

חשוב להבין כי המידע המופיע בתוצאות החיפוש במאגר הר הכסף מתקבל על ידי גופים מוסדיים של המדינה לעיתים קרובות הוא רחוק להיות מדוייק או שאינו כולל את כל החשבונות או הפוליסות על שמכם או על שם קרובכם שנפטר. לפערי המידע האלה יכולות להיות כמה סיבות, כמו לדוגמה:

  • חשבונות על שמכם לא יופיעו אם הייתה בהם פעילות (משיכה או הפקדה) בשנה האחרונה.
  • נפלה טעות בעת מילוי טפסי ההצטרפות או בעת הקלדת הנתונים במערכות המידע של הגופים המוסדיים.
  • החשבונות או הפוליסות על שמכם או על שם קרובכם שנפטר רשומים לפי מספר הדרכון ולא לפי מספר תעודת הזהות.
  • אתם מבוטחים בביטוח חיים קבוצתי, ומנוע החיפוש אינו מאתר פוליסות מסוג זה.
  • קרובכם שנפטר היה פנסיונר (קיבל קצבת זקנה מקרן פנסיה או מחברת ביטוח) ונפטר לפני יותר מ-4 שנים. מנוע החיפוש אינו מאתר חשבונות של פנסיונרים שנפטרו לפני יותר מ-4 שנים.

המומחים באיתור ביטוחים

למשרד חקירות י.ל. חקירות ניסיון של 22 שנים בחקירות כלכליות בארץ ובחו”ל.

אנו מספקים שירותי איתור ביטוחים וחסכונות בארץ ובחו”ל עבור כל מטרה. אם אתם חוששים שהשותפים העסקיים שלכם מסתירים מכם מידע או מעלימים כספים, אם אתם נמצאים על סף גירושין והמאזנים לא מסתדרים לכם, או אם אתם נושים שמפקפקים בהצהרות הכלכליות של החייב, פנו עוד היום לשירות איתור ביטוחים וחסכונות.

שאלות ותשובות איתור ביטוחים

משרד החקירות י.ל. חקירות מבצעים איתור ביטוחים עבור קרובי משפחה, יורשים, יזמים, נושים ועוד. בדרך כלל, יש שלושה סוגים עיקריים של ביטוחים וחסכונות שחוקרים נשכרים לאתר: ביטוח חיים, ביטוח בריאות ( כולל ביטוח סיעודי), וחסכונות הוניים (קרנות גמל, פנסיה וקרנות השתלמות וכדומה).

אנחנו במשרד החקירות י.ל. חקירות מבצעים בין היתר גם, איתור ביטוחים עבור קרובי משפחה, יורשים, יזמים, נושים ועוד. בדרך כלל, יש שלושה סוגים עיקריים של ביטוחים וחסכונות שחוקרים נשכרים לאתר: ביטוח חיים, ביטוח בריאות ( כולל ביטוח סיעודי), וחסכונות הוניים (קרנות גמל, פנסיה וקרנות השתלמות וכדומה).

ישנם אנשים רבים שהולכים לעולמם ללא צוואה מסודרת. מרבית האנשים חסרי הצוואה הם נפטרים צעירים ואנשים עריריים ללא צאצאים ישירים. יורשיהם זקוקים לעזרה במציאת כל הנכסים שהיו שייכים לנפטר בימי חייו. משרד חקירות כמו י.ל. חקירות מתמחה בין היתר איתור ירושה שיכול לכלול איתור נכסי נדל”ן בארץ ובחו”ל, חשבונות בנק, ביטוחים וחסכונות של הנפטר.

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat