איתור חשבון בנק

אנו מספקים שירותי איתור חשבון בנק בארץ ובחו”ל.

למה אנשים מסתירים את חשבון הבנק שלהם?

יכולים להיות סיבות רבות בגללם ינסו אנשים להסתיר את חשבון הבנק שלהם. הסיבות הנפוצות ביותר הן כדי להתחמק מתשלום חובות, להסתיר רכוש בגירושין ועל מנת להסתיר פשעים כלכליים. איך משרד חקירות מבצע איתור חשבון בנק?

איתור חשבון בנק של חייב

על פי חוק, פושט רגל חייב לחשוף בפני בית המשפט את כל המידע הכלכלי שלו על מנת ליהנות מהיתרונות הגלומים בתהליך פשיטת הרגל ולהשיג הפטר חוב.

אולם פעמים רבות, חייבים מסתירים כספים מבית המשפט על מנת ליהנות מהפטר חוב בהיקף רחב יותר משמגיע להם. אם הבנק ישתכנע בתקפות המידע שהביא החייב, הנושים עלולים להפסיד כספים רבים. 

אם אתם הנושים, עליכם מוטלת האחריות להוכיח כי פושט הרגל מסתיר כספים מבית המשפט. אנו מסייעים לכם באיתור חשבון בנק סודי של נושים ובהשגת הוכחות קבילות בבית משפט. אנו מטפלים גם במקרים של העברת כספים על שמו של אדם אחר באופן פיקטיבי כדי להתחמק מתשלום חוב.

איתור חשבונות בגירושין

יכול להיות שאתם רואים כספים משמעותיים נעלמים מחשבון הבנק המשותף שלכם לקראת גירושין ואתם תוהים- יכול להיות שבן/בת הזוג מעלימים חלק מהנכסים המשותפים?

גירושין לאחר בגידה הם תקופה קשה עבור כולם. אולם רבים מאפשרים לכעסים שלהם לגרום להם להתנהג בצורה לא חוקית כדי ליהנות מחלק גדול יותר מהרכוש המשותף.

אם אתם נמצאים בהליכי גירושין וחוששים שבן/ בת הזוג שלכם מסתירים נכסים וחשבונות בנק מפני בית המשפט או מפניכם בהליך גירושין, פנו אלינו עוד היום לאיתור כל הכספים וחשבונות הבנק על שם בן/ בת הזוג.

איתור חשבון בנק בחו”ל

תהליך איתור חשבון בנק בחו”ל הוא מורכב יותר מאיתור חשבון בנק בארץ.

כאשר אדם מעביר כספים לחשבון בנק בחו”ל, הוא עושה זאת מתוך ידיעה שרשויות המדינה מתקשות בחקירה ואיתור חשבונות בנק בחו”ל. לכן, זוהי דרך נפוצה מאוד להעלים ולהחביא כספים מאת רשויות החוק.

המומחים בחקירות פרטיות

למשרד חקירות י.ל. חקירות ניסיון של 22 שנים באיתור ביטוחים ואיתור נכסים בארץ ובחו”ל.

אנו מספקים שירותי איתור חשבונות בנק בארץ ובחו”ל עבור כל מטרה. אם אתם חוששים שהשותפים העסקיים שלכם מסתירים מכם מידע או מעלימים כספים, אם אתם נמצאים על סף גירושין והמאזנים לא מסתדרים לכם, או אם אתם נושים שמפקפקים בהצהרות הכלכליות של החייב, פנו עוד היום לשירות איתור חשבונות בנק.

אנו גם מציעים שירותים של איתור ירושה, ואיתור אנשים

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!