מתי נשתמש במשרד חקירות?

לא מעט אנשים מעוניינים לבצע חקירה פרטית כלשהי. חקירות פרטיות הן מגוון רחב של סוגי חקירות שניתן לבצע רק על ידי משרד חקירות מקצועי שיש לו רישיון מיוחד לעסוק בתחום מטעם משרד המשפטים. בהתאם לחוק החוקרים הפרטיים אשר חקקו בישראל בשנת 1972, רק משרד חקירות שמורשה מטעם הגורמים הרלוונטיים יכול לבצע חקירות פרטיות בתחומים שונים ועל כן, חשוב מאוד להקפיד על בחירת משרד מתאים ומורשה לצורך כל חקירה באשר היא.

מתי יש צורך בשירותיו של משרד חקירות?

שירותיו של משרד חקירות רלוונטי עבור כל אדם שמעוניין לחקור את האמת לגבי נושאים כאלה ואחרים או שמעוניין לברר פרטים שונים או מידע שהוא לא יכול לגלות באופן עצמאי, אלא רק במסגרת הליכי חקירה מקצועיים. בין סוגי החקירות השונות המוצעות כיום על ידי משרדי חקירות ניתן למצוא:

  • חקירות הרלוונטיות לצורך בירור חשד לבגידה מצד אחד מבני הזוג או ניהול חיים כפולים של אחד מבני הזוג. חקירות רקע לפני נישואין, חקירות שמטרתן היא לבדוק בני נוער שונים שחשודים במעשים שונים, חקירות הנוגעות לצוואות וירושות וחקירות שונות הנוגעים לתחומים אישיים ומשפחתיים.
  • סוג נוסף של חקירות הוא חקירות כלכליות הנוגעות במגוון רחב של נושאים פיננסיים כולל חקירות רקע לפני התקשורת עסקית, בדיקת רקע לעובדים, מודיעין עסקי, חקירות לפני גירושין לצורך בירור אודות נכסים או כסף שהסתיר אחד מבני הזוג ועוד.
  • חקירות הרלוונטיות לצורך איתור של מתחזים ברשת האינטרנט. חשיפות של שיימינג ומי שעומד מאחוריו, חשיפות של האזנות סתר, גילוי של ראיות דיגיטליות ועוד.
  • חקירות הרלוונטיות לצורך הוכחה של ראיות קבילות בבתי המשפט לצורך הגשת תביעת נזיקין כגון: לצורך הוכחת נזק בתביעת רשלנות רפואית.
  • חקירות הרלוונטיות עבור כל אדם שחושד כי בוצעו נגדו עבירות מרמה, מעילה בכספים, התחזות לאדם אחר, עבירות זיוף ועוד.

איזה שירותים מוצעים במסגרת משרד חקירה?

במשרד חקירות מוביל ומקצועי ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים הרלוונטיים לניהול כל חקירה פרטית בצורה הטובה ביותר. השירותים הללו מבוססים על הניסיון המקצועי של משרד החקירות ושל החוקרים שעובדים בו, על היכולת המקצועית של החוקרים שעובדים במשרד ועוד. בין היתר במשרד חקירה ניתן למצוא שירותים כגון: שירותי בילוש ומעקב אחרי חשודים, שירות איתור נכסים, שירות הנוגע לאיסוף מודיעין לצורך בניית תיק חקירה, שירות הפעלה של אמצעים טכנולוגיים שונים לצורך קידום של הליך חקירה כזה או אחר, בדיקות יסודיות ומקיפות באמצעות מאגרי מידע שונים וכן מקורות מודיעיניים הרלוונטיות לצורך איסוף של מידע על חברות או ביסוס מידע קיים.

חשוב מאוד לבחור משרד חקירות בצורה הטובה ביותר. ראשית כל יש לבדוק כאמור כי המשרד מחזיק רישיון מקצועי רלוונטי לצורך עיסוק בתחום. מעבר לכך, חשוב לבחור במשרד חקירות אמין, מקצועי ובעל המלצות ומוניטין על מנת שכל תהליך חקירה יסב את התוצאות הטובות ביותר בסופו.

 

משרד חקירות
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר: יהודה לוי
כותב המאמר: יהודה לוי

יהודה לוי פועל בתחום החקירות מעל עשרים שנים וסייענו בפיצוח מאות חקירות ותעלומות. כאשר אתם פונים ליהודה לוי , אתם יודעים שאתם נמצאים בצד של המקצוענים.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך
משרד חקירות בקריית אונו
חוקר פרטי בקרית אונו

חקירות פרטיות ועסקיות הוא תחום מקצועי ומוסדר בישראל. ניתן לבחור בשירותיו של משרד חקירות עבור מטרה פרטית ואישית או עבור צורך עסקי כזה או אחר.

קרא עוד »
חוקר פרטי באשדוד
חוקר פרטי באשדוד

שנם לא מעט מקרים שבגינם יש צורך בשירותיו של חוקר פרטי. לא פעם עולה חשד שבן הזוג בוגד, ישנם ארגונים חושדים כי מרגלים תעשייתיים מנסים

קרא עוד »
סימנים ראשונים לבגידה
סימנים ראשונים לבגידה

זה אף פעם לא נעים להיות במצב שבו בן או בת הזוג בוגדים, אבל לעתים יכולה להיות קיימת חוסר ודאות והבנה לגבי המצב הקיים במערכת

קרא עוד »

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat