לא מעט אנשים מעוניינים לבצע חקירה פרטית כלשהי. חקירות פרטיות הן מגוון רחב של סוגי חקירות שניתן לבצע רק על ידי משרד חקירות מקצועי שיש לו רישיון מיוחד לעסוק בתחום מטעם משרד המשפטים. בהתאם לחוק החוקרים הפרטיים אשר חקקו בישראל בשנת 1972, רק משרד חקירות שמורשה מטעם הגורמים הרלוונטיים יכול לבצע חקירות פרטיות בתחומים שונים ועל כן, חשוב מאוד להקפיד על בחירת משרד מתאים ומורשה לצורך כל חקירה באשר היא.

מתי יש צורך בשירותיו של משרד חקירות?

שירותיו של משרד חקירות רלוונטי עבור כל אדם שמעוניין לחקור את האמת לגבי נושאים כאלה ואחרים או שמעוניין לברר פרטים שונים או מידע שהוא לא יכול לגלות באופן עצמאי, אלא רק במסגרת הליכי חקירה מקצועיים. בין סוגי החקירות השונות המוצעות כיום על ידי משרדי חקירות ניתן למצוא:

איזה שירותים מוצעים במסגרת משרד חקירה?

במשרד חקירות מוביל ומקצועי ניתן לקבל מגוון רחב של שירותים הרלוונטיים לניהול כל חקירה פרטית בצורה הטובה ביותר. השירותים הללו מבוססים על הניסיון המקצועי של משרד החקירות ושל החוקרים שעובדים בו, על היכולת המקצועית של החוקרים שעובדים במשרד ועוד. בין היתר במשרד חקירה ניתן למצוא שירותים כגון: שירותי בילוש ומעקב אחרי חשודים, שירות איתור נכסים, שירות הנוגע לאיסוף מודיעין לצורך בניית תיק חקירה, שירות הפעלה של אמצעים טכנולוגיים שונים לצורך קידום של הליך חקירה כזה או אחר, בדיקות יסודיות ומקיפות באמצעות מאגרי מידע שונים וכן מקורות מודיעיניים הרלוונטיות לצורך איסוף של מידע על חברות או ביסוס מידע קיים.

חשוב מאוד לבחור משרד חקירות בצורה הטובה ביותר. ראשית כל יש לבדוק כאמור כי המשרד מחזיק רישיון מקצועי רלוונטי לצורך עיסוק בתחום. מעבר לכך, חשוב לבחור במשרד חקירות אמין, מקצועי ובעל המלצות ומוניטין על מנת שכל תהליך חקירה יסב את התוצאות הטובות ביותר בסופו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *