משרד חקירות כמה עולה?

בין החקירות אותם מבצע משרד חקירות פרטי ניתן למנות סוגים רבים של חקירות. מהן חקירות הנועות בתחומי הזוגיות כגון חקירות בגידה, וחקירות כלכליות הנוגעות לתחומים פיננסיים שונים. במאמר זה נתמקד בפן מסוים בחקירות כלכליות ובחקירות לצורך העסקת עובדים או יצירת שותפות עיסקית באופן בטוח. 

איתור חשבונות בנק

במקרים שונים קיימים אינטרסים לאנשים שונים להסתיר את רכושם. מי שמעוניין לעשות זאת ימצא דרכים להסתיר את כספיו בחשבונות בנק שונים בישראל, כאשר הסתרה שנחשבת חזקה בהרבה היא הסתרה של כספים בחשבונות בנק בחו”ל. אולם ככל שהדרכים להסתרת חשבונות משתכללות, כל גם חוקרים מיומנים בתחום זה מעדכנים כל הזמן את שיטות החקירה והגילוי של המניפולציות השונות לעשות זאת. 

איך מאתרים כספים בחשבונות בנק בחו”ל?

משרד חקירות המתמחה באיתור חשבון בנק, מקיים רשת קשרים הדדית עם משרדי חקירות בחו”ל וחבר בארגון W.A.D ארגון החוקרים העולמי. קשרים אלה מסייעים לחוקרים מנוסים ומקצועיים בתחום לאתר ביעילות חשבונות בנק במדינות שונות בעולם, באירופה, ארה”ב, המזרח הרחוק ועוד. 

סיבות נפוצות להסתרת חשבונות בנק

הקלה בתשלומי חוב לנישומים

 החוק בישראל מאפשר לחייבים הכרה בכך שהם פושטי רגל ותכנון פריסה נוחה של החזר חוב בהתאם ליכולתם הכלכלית. זוהי בהחלט התייחסות הוגנת והומיניטרית עבור אלה שבאמת זקוקים לכך, אולם למרבה הצער ישנם המנצלים פרצה זו בחוק, מסתירים את כספיהם בחשבונות שונים כדי לקבל שלא בצדק הקלה בתשלומי חוב וזאת על חשבון בעלי החוב.

הסתרת כספי עוקץ

למרבה הצער קיימים מקרים של עוקץ המבוצע בדרכים שונות. לעיתים אנשים משקיעים את מיטב כספם אצל אלה שהבטיחו להם שינהלו את ההשקעות כך שהם ירוויחו תשואה יפה, ובפועל, הכספים נעלמים ואיתם החלום לרווחים. במקרים אלה אנשים רוצים להציל את כספי ההשקעה שמוסתרים לעיתים בחשבונות שונים על ידי הנוכלים. 

בדיקת רקע לעובדים

בכל מערכת יחסים בחיינו יש פוטנציאל לרווח ומנגד סיכונים שונים. זה נכון לגבי מערכת יחסים זוגית העשויה להביא לאושר ואהבה אך גם לשברון לב ולנזק כלכלי. וזה נכון גם לגבי מערכות יחסים עסקיות. הכנסת עובדים לעסק, או שותפות עסקית טומנת בחובה הזדמנות להגדלת רווחים אך גם לסיכונים של נזקים כלכליים במידה והעובד ששכרנו אינו מקצועי ובעל ניסיון כמו שהציג את עצמו, או במידה וקיימים לו אינטרסים הנוגדים את האינטרס המשותף להצלחת העסק, בדיקת רקע לעובדים על ידי חוקר פרטי תמזער את הסיכון הזה, ותעניק שקט נפשי למעסיק.  

 

עלות חקירה פרטית

מחירון של חקירה פרטית מתייחס לפרמטרים של ניסיון ומקצועיות החוקר, מספר החוקרים הדרושים לצורך ביצוע החקירה. בנוסף, כל שירות יתומחר באופן שונה. כך למשל שעת מעקב תעלה כ300-400 ש”ח, פגישת ייעוץ תעלה כ500-600 ש”ח ואילו בדיקת פוליגרף תעלה כ 1800 ש”ח. 

 

משרד חקירות
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר: יהודה לוי
כותב המאמר: יהודה לוי

יהודה לוי פועל בתחום החקירות מעל עשרים שנים וסייענו בפיצוח מאות חקירות ותעלומות. כאשר אתם פונים ליהודה לוי , אתם יודעים שאתם נמצאים בצד של המקצוענים.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך
משרד חקירות בקריית אונו
חוקר פרטי בקרית אונו

חקירות פרטיות ועסקיות הוא תחום מקצועי ומוסדר בישראל. ניתן לבחור בשירותיו של משרד חקירות עבור מטרה פרטית ואישית או עבור צורך עסקי כזה או אחר.

קרא עוד »
חוקר פרטי באשדוד
חוקר פרטי באשדוד

שנם לא מעט מקרים שבגינם יש צורך בשירותיו של חוקר פרטי. לא פעם עולה חשד שבן הזוג בוגד, ישנם ארגונים חושדים כי מרגלים תעשייתיים מנסים

קרא עוד »
סימנים ראשונים לבגידה
סימנים ראשונים לבגידה

זה אף פעם לא נעים להיות במצב שבו בן או בת הזוג בוגדים, אבל לעתים יכולה להיות קיימת חוסר ודאות והבנה לגבי המצב הקיים במערכת

קרא עוד »

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat