כמשרד חקירות במרכז אנחנו נשאלים לעיתים קרובות את השאלה הבאה איך זה מרגיש ? האם זה מרגיש כמו סרט של ג’יימס בונד או פרק מהסדרה טהרן? האם בטכנלוגיות המתקדמות של היום אתם נאלצים לצאת לשטח?  אז עבודתו של חוקר פרטי במשרד חקירות היא לעיתים לעקוב אחרי בעל בוגד או עובד סורר עם מצלמה עם עדשה גדולה, להתחזות למוכר או שליח לצלם תמונות מפלילות. כמעט תמיד אנו נעזרים במחלקת הסייבר שלנו. לעיתים על מנת לאתר בעל בוגד או זהות שאולה ולעיתים על מנת לאתר נכסים גנובים.  כמשרד חקירות במרכז יוצא לנו לסייר בארץ כולה ומחוצה לה לעיתים באופן אישי ולעיתים באמצעות גישה מרחוק.

משרד חקירות במרכז שיכול להגיע לכל מקום בעולם

י.ל. חקירות בראשות יהודה לוי הוא משרד חקירות במרכז המבצע חקירות סייבר ומעקבים. אז איך מבצעים איתור אנשים, איתור בוגדים או עובדים סוררים. החוקרים הפרטיים שלנו מצויידים במצלמות בעטים, מקרופונים מתקדמים שמוסתרים היטב, זקן מזוייף ורכב מתאים. כאשר אנו נשכרים לבצע בדיקת רקע על אדם מסויים למטרות העסקתו, הקמת עסק משותף או כשוכר נכס אנו זקוקים תחילה למחשב הנייד. במקרים מסויימים החוקרים שלנו יודעים להגיע אל האמת רק בעזרת מחשב ובמידה ויש צורך ישלחו את החוקר הפרטי לשטח מצוייד במידע מקיף וגאדג’טים סופר מגניבים לתיעוד.

משרד חקירות במרכז המאתר את בן הזוג באפליקציית היכרויות

בגידות כיום הם עסק מאוד מתוחכם ישנם אפליקציות ואתרים מיוחדים להיכרויות ולבוגדים. מניסיונו כמשרד חקירות במרכז הבגידה או ניהול רומן מחוץ לנישואים הם לא תמיד משהו ספונטני ולעיתים מעשה מתוכנן מראש. מחלקת הסייבר שלנו תדע לבדוק ולחקור האם בן או בת הזוג שלכם בחר להירשם לאחת האפליקציות או האתרים. במידה והבוגד או הבוגדת בוגדים יש צורך בהוכחות חותכות. אנחנו שם לספק אותם.

משרד חקירות במרכז י.ל. חקירות בראשות יהודה לוי

משרד חקירות במרכז מבצע חקירות סייבר, מעקבים, דיבוב, איתור נכסים ואנשים, חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, חקירות בארץ ובחו”ל ועוד. אנו פועלים באופן דיסקרטי לחלוטין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *