מעקבים בחו”ל

כחוקרים פרטיים, קרובי המשפחה והחברים שלנו יודעים בערך מה אנחנו עושים. מדי פעם, כאשר אנחנו מתכוננים לטיסה לצורך מעקב אחר מישהו בחו”ל, אנחנו שומעים לא פעם: “איזה כיף לכם… טסים ממקום למקום, יושבים בבתי קפה ומוזיאונים כדי לעקוב אחר מישהו. כמה כיף להיות חוקר פרטי”.

אנחנו לא מתווכחים איתם באותו רגע, אבל אנחנו מחייכים לעצמנו בלב. אילו ידעו כמה קשה ומסובך לבצע מעקבים בחו”ל, הם לא היו אומרים את זה בכזאת קלות…

מעקבים בחו”ל- יותר מסובך משחשבתם

מעקבים בחו”ל מחייבים את החוקרים שלנו להשתמש בכל הטריקים שהם מכירים: הם משתמשים בקשרים שלהם עם משרדי חקירות מקומיות כדי להשיג מידע חשוב, נטמעים באוכלוסייה המקומית באופן מעורר קנאה, ומקפידים על מעקב צמוד תוך שמירה קפדנית על החוק.

מעקבים בחו”ל מתבצעים מחוץ לאזור הנוחות של חוקרים פרטיים, מה שמחייב אותם לשנות טקטיקות ולהתאים אותם למדינה בה הוא נמצא (אי אפשר לשבת על ספסל בפארק כמו שהם רגילים בארץ אם יורד גשם זלעפות בחוץ). מעקבים בחו”ל דורשים כישרון משחק נדיר על מנת לדובב אנשים הנמצאים בקשר עם הנעקבים, ויכולת אילתור מהירה במצבים לא צפויים.  

למה לבחור משרד חקירות ישראלי למעקבים בחו”ל?

ישנם מספר סיבות שבגללן חשוב לפנות דווקא למשרד חקירות ישראלי כדי לבצע מעקבים בחו”ל (כאשר עוקבים אחר מטרה ישראלית כמובן). 

שפה

ישראלים לא מפסיקים להיות ישראלים כשהם בורחים לחו”ל. זה אומר שהם מדברים ומתכתבים בעיקר בעברית. חוקר מקומי אולי יצליח למצוא כתובת מקומית בלי להיעזר בגוגל מפות, אבל הוא לא יוכל לדעת מה הנעקב אומר בטלפון ברכבת או בפגישה בבית קפה עם שותף עסקי. הוא גם לא יוכל לקרוא מכתבים בעברית שנזרקו לפח הזבל.  

היכרות עם החוק הישראלי

כאשר עוקבים אחר אדם לצורך הפקת מודיעין עיסקי או אישי המתאים לשימוש בבית משפט, חובה להכיר את החוק הישראלי ואת דיני הראיות לעומק כדי להצליח לשמור על תיעוד קביל להוכחה בבית משפט.

תקשורת

חוקר פרטי ישראלי יצליח לתקשר איתכם- מזמיני המעקב- טוב יותר ובמהירות רבה יותר מחוקר בחו”ל. הוא יוכל להסביר לכם את כל הממצאים שהוא אסף פנים אל פנים לאחר סיום החקירה ואפילו לבוא להעיד בבית משפט אם העדות שלו נחוצה.

אם גם אתם זקוקים לשירות איתור אנשים או איתור חשבון בנק או מעקבים בחו”ל, פנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר.

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat