גילוי האזנות

חושדים שמאזינים לכם? צאו מהבית, הוציאו את הבטרייה מהטלפון, מצאו טלפון של אדם רנדומלי ברחוב וצרו קשר עם משרד חקירות עוד היום.

האזנות סתר לא חוקיות פוגעות פגיעה אנושה בפרטיות שלכם ועלולות לגרום לכם לנזקים כלכליים, אישיים ובריאותיים קשים. למעט האזנות באישור בית משפט ע”י השב”כ או המשטרה, אסור באיסור חמור להאזין לאדם ללא הסכמת אחד הצדדים לשיחה (חוק האזנת סתר). האזנות סתר לא חוקיות מבוצעות ע”י גורמים עוינים ובהם מרגלים תעשייתיים, עבריינים אלימים ואנשים איתם אתם נמצאים בסכסוך מתמשך. 

מה הם הרמזים לכך שמאזינים לכם?

אם אנשים שלא אמורים לדעת דברים אישיים אודותיכם חושפים מידע סודי ואישי, או רומזים שיש להם מידע ממקור נסתר. אם היריבים שלכם מתנהגים בזחיחות או שהיריבים העסקיים שלכם, בחו”ל או בארץ, מתחילים לחקות את ההצלחה העסקית שלכם. אם אתם עוסקים בעבודה שעלולה “למשוך” האזנות סתר על המכשיר שלכם- ייתכן ואתם נמצאים תחת משטר האזנות סתר. זה הזמן לפנות אלינו.

אנו משתמשים במגוון שיטות לגילוי האזנות סתר. בין השיטות, “דיבאגינג” של שטחים משרדיים והבית, בדיקת פרצות אבטחה בטלפונים שלכם, חיפוש רכיבים פיזיים ואיתור נוזקות מיוחדות.

איתור הגורם המאזין

איתור אנשים המאזינים לכם דורש שימוש במכשירי איתור משוכללים למציאת מכשירי האזנה. בימינו, קשה מאוד לאתר מכשירי האזנה באמצים רגילים כיוון שמכשירי האזנה רבים “מתחפשים” למכשירים אלקטרוניים אחרים, ורק הציוד המשוכלל ביותר יכול לזהות את ההבדל בין הגלים שהם מוציאים לגלים של המיקרוגל, מחשב ופלאפון שלכם. אנו מעסיקים אנשי מקצוע מיוחדים שיכולים לפענח את המידע המתקבל ממכשירי גילוי האזנות שלנו ולוודא שאינכם נתונים למשטר האזנות.

בנוסף, האזנות רבות מתרחשות ללא מכשירי האזנה אלא באמצעות פריצה לטלפון הנייד שלכם. תוכנות רוגלה המותקנות על המכשירים באמצעות האקינג מרחוק יכולות לתעד ולייצא לא רק שיחות קוליות אלא גם הודעות, אימיילים והיסטוריית שיחות. תוכנת רוגלה שכזו פוגעת פגיעה משמעותית בפרטיות ובביטחון המידע שלכם והמודיעין העסקי שלכם.

גילוי האזנות בפלאפון מחייב סריקה של הטלפון הנייד וניקוי המכשיר מנוזקות ריגול ואפליקציות בעלות הרשאות חשודות ולא מידתיות.

מה קורה כשאנחנו מגלים האזנות סתר 

אנו לא עוצרים באיתור וניתוק מכשירי/ טכנולוגיות האזנה. המטרה שלנו היא גם לחקור למי יש אינטרס להאזין לכם ולאתר את המאזינים. כאשר אנו מגלים את זהות המאזין אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק הוכחות קבילות בבית משפט כדי שתוכלו לתבוע את המאזינים הלא חוקיים.

משרדנו מתמחה גם באיתור חשבונות בנק.

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat