מעקבים

מבין כל העיסוקים של חוקרים פרטיים, מעקבים מציתים את הדמיון יותר מהכל. תחושת העקצוץ בעורף, המפורסמת מספרי פנטזיה בנושא ריגול, מרדפים פראיים במכוניות בניסיון להיפטר מ”זנב” שנצמד אליכם, אדם מסתורי במעיל כהה העוקב אחר עלמה צעירה במורד סמטה חשוכה… כל הדימויים האלה הושתלו בראשנו לאחר עשרות שעות של צפייה בסרטי ריגול פופולריים, אך הם לא מדויקים (בלשון המעטה).

האמת היא שמעקבים אינם דבר “סקסי” כל כך כלל ועיקר. אנשים שמבצעים מעקבים לרוב אינם חתיכים שריריים הורסים עם מעיל ארוך ומקטורת ואפילו להפך: עוקבים מקצועיים נראים… רגילים. פחות מרגילים, הם נשכחים ברגע שרואים אותם. איש העסקים השמן שעושה קניות בסופר, אישה משועממת שמשחקת בטלפון ולועסת מסטיק, חנון גמלוני לבוש ברישול.. כל האנשים הרגילים והיומיומיים האלה הם אלופים בהסתתרות בתוך קהל, אי משיכת תשומת לב, וסבלנות אין קץ במשך שעת ארוכות של הסתובבות ברחוב, סופר, מסיבות ומסעדות בהתחקות אחר המטרה שלהם.

מעקבים אלקטרוניים

ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות גרמו לשינויים מרחיקי לכת בשיטות המעקב המסורתיות. בימינו, כבר לא צריך לשלוח אדם שיעקוב ברכב אחר אדם שחשוד בבגידה אלא מספיק להצמיד לרכב איתורן ולבדוק מרחוק אחר מיקום ג’י.פי.אס. מדויק בכל רגע. ניתן גם לשלוח את כתובת היעד לעוקב מקצועי שיבצע מעקב רגלי מצולם – בלי מרדפים פראיים ובלי סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה ציבורית. 

בנוסף, מעקבים אלקטרוניים מסייעים במציאת מידע על מגוון מהלכים כגון גניבת סחורה ע”י נהג משאית, מודעין עסקי, בגידות, מידע על חברות, מעקב אחר סוכן שטח במהלך יום עבודה ועוד.

גילוי האזנות

חושדים שמאזינים לכם? צאו מהבית, הוציאו את הבטרייה מהטלפון, מצאו טלפון של אדם רנדומלי ברחוב וצרו קשר עוד היום עם משרד חקירות.

האזנות סתר לא חוקיות פוגעות פגיעה אנושה בפרטיות שלכם ועלולות לגרום לכם לנזקים כלכליים, אישיים ובריאותיים קשים. למעט האזנות באישור בית משפט ע”י השב”כ או המשטרה, אסור באיסור חמור להאזין לאדם ללא הסכמת אחד הצדדים לשיחה. האזנות סתר לא חוקיות מבוצעות ע”י גורמים עוינים ובהם מרגלים תעשייתיים, עבריינים אלימים ואנשים איתם אתם נמצאים בסכסוך מתמשך. 

מה הם הרמזים לכך שמאזינים לכם?

אם אנשים שלא אמורים לדעת דברים אישיים אודותיכם חושפים מידע סודי ואישי, או רומזים שיש להם מידע ממקור נסתר. אם היריבים שלכם מתנהגים בזחיחות או שהיריבים העסקיים שלכם, בחו”ל או בארץ, מתחילים לחקות את ההצלחה העסקית שלכם. אם אתם עוסקים בעבודה שעלולה “למשוך” האזנות סתר על המכשיר שלכם- ייתכן ואתם נמצאים תחת משטר האזנות סתר. זה הזמן לפנות אלינו.

אנו משתמשים במגוון שיטות לגילוי האזנות סתר. בין השיטות, “דיבאגינג” של שטחים משרדיים והבית, בדיקת פרצות אבטחה בטלפונים שלכם, חיפוש רכיבים פיזיים ואיתור נוזקות מיוחדות.

איתור הגורם המאזין

אנו לא עוצרים באיתור וניתוק מכשירי/ טכנולוגיות האזנה. המטרה שלנו היא גם לחקור למי יש אינטרס להאזין לכם ולאתר את המאזינים. כאשר אנו מגלים את זהות המאזין אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק הוכחות קבילות בבית משפט כדי שתוכלו לתבוע את המאזינים הלא חוקיים.

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!