חוקר פרטי בגידות

מיומנו של חוקר פרטי בגידות יש תמיד

היי שמי רוני חוקר פרטי במשרד חקירות י.ל. חקירות בראשות יהודה לוי. מתוקף תפקידי כחוקר פרטי בגידות בבן או בבת הזוג הם עניין נפוץ ומאוד קל להסתירם. אני נשלח לחקור ולעקוב אחרי גברים ונשים נשואים הבוחרים להפר את נדרי הנישואין לבגוד בני או בנות זוגם. לפעמים נדמה כי כיום במציאות הדיגיטלית מאוד קשה לבגוד מפני שאנו בעצם מחוברים לאיפשהוא כל הזמן. המציאות מלמדת אותנו כי ההיפך הנכון ודווקא בימים אלו יותר קל לבגוד. חושבים על גירושין כי יש חשד שבן או בת הזוג בוגד או בוגדת בכם? מאיפה מתחילים מהטלפון הסולולרי.

חוקר פרטי בגידות בישראל של 2021

חושדים בבגידה מאיפה מתחילים מהפלאפון – הטלפון הסולולרי יכול להוות אינדקציה ראשונית טובה מאוד לחשד בבגידה של אחד מבני הזוג. כמה מחובר בן או בת הזוג לטלפון הסוללרי? האם הוא או היא ממהרים למחוק את ההודעות שהם מקבלים? האם הוא או היא לוקחים את הטלפון לכל מקום גם לשירותים, למקלחת, למיטה. הטלפון הסולולרי יכול להיות גם דרך מעולה לאיתור אנשים אנחנו מפעילים וויז כמעט כל הזמן ובכל נסיעה וגוגל מפות עוקבת אחרינו כמעט כל הזמן. מחלקת הסייבר שלנו תדע לשחזר כמעט כל נסיעה בקלות רבה.

בגידות באפליקציות

בגידות כיום הם עסק מאוד מתוחכם ישנם אפליקציות ואתרים מיוחדים להיכרויות ולבוגדים. מניסיוני כחוקר פרטי בגידות הם לא תמיד משהו ספונטני ולעיתים מעשה מתוכנן מראש. מחלקת הסייבר שלנו תדע לבדוק ולחקור האם בן או בת הזוג שלכם בחר להירשם לאחת האפליקציות או האתרים. במידה והבוגד או הבוגדת בוגדים יש צורך בהוכחות חותכות. אנחנו שם לספק אותם.

חוקר פרטי בגידות ועוד

י.ל. חקירות בראשות יהודה לוי היא משרד חקירות המבצע חקירות סייבר, מעקבים, דיבוב, איתור נכסים,  חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, חקירות בחו”ל, איתור אנשים ועוד. ניסיוני כחוקר פרטי בגידות בין בני זוג תמיד קיימות כמו שאומר המשפט ” אין עשן בלי אש” חושדים בבן או בת הזוג. אנחנו מבטיחים לבדוק את זה עבורכם בדיסקרטיות מלאה.

מיומנו של חוקר פרטי בגידות יש תמיד
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר: יהודה לוי
כותב המאמר: יהודה לוי

יהודה לוי פועל בתחום החקירות מעל עשרים שנים וסייענו בפיצוח מאות חקירות ותעלומות. כאשר אתם פונים ליהודה לוי , אתם יודעים שאתם נמצאים בצד של המקצוענים.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך
משרד חקירות בקריית אונו
חוקר פרטי בקרית אונו

חקירות פרטיות ועסקיות הוא תחום מקצועי ומוסדר בישראל. ניתן לבחור בשירותיו של משרד חקירות עבור מטרה פרטית ואישית או עבור צורך עסקי כזה או אחר.

קרא עוד »
חוקר פרטי באשדוד
חוקר פרטי באשדוד

שנם לא מעט מקרים שבגינם יש צורך בשירותיו של חוקר פרטי. לא פעם עולה חשד שבן הזוג בוגד, ישנם ארגונים חושדים כי מרגלים תעשייתיים מנסים

קרא עוד »
סימנים ראשונים לבגידה
סימנים ראשונים לבגידה

זה אף פעם לא נעים להיות במצב שבו בן או בת הזוג בוגדים, אבל לעתים יכולה להיות קיימת חוסר ודאות והבנה לגבי המצב הקיים במערכת

קרא עוד »

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat