חשש לבגידה בחקירה 

חקירות אישות נחשבות לחקירות הכי רווחות. ייתכן שמערכת האמון שידענו בעבר בין בני זוג פחתה עם השנים או שאולי הרצון שלנו לדעת הכול לפני שאנחנו מקבלים החלטות חשובות בחיים גדל. זוגות לפני נישואין, במהלך הנישואין או בני זוג שנמצאים בעיצומו של הליך גירושין פונים אל משרדי חקירות במטרה לגלות את כל האמת, ורק האמת על בני הזוג שלהם.

איך תדעו אם בת/ן הזוג שלכם בוגד?

חשד לבגידה והפרת האמון הזוגי היא, אפוא, העילה הנפוצה ביותר לפניה למשרד חקירות המתמחה בענייני אישות. יש מספר רב של אנשים שמסתובבים בעולם עם תחושה קשה שבן או בת הזוג שלהם בוג בהם, מחוץ לנישואין. לרוב אין להם הוכחות או ראיות מוצקות ובשל כך הם לא יודעים כיצד להתמודד עם החשד הזה, בוודאי שעם חוסר הידיעה.

חקירות אישות ע”י חוקר פרטי יכולות לעזור לבן או בת הזוג לקבל החלטה נכונה, כזו המבוססת על ראיות חותכות. מרבית האנשים שפונים למשרדי חקירות שמתמחים בחקירות אישות מזהים סימנים חריגים בהתנהגות הפרטנר שלהם, אבל לא תמיד יודעים כיצד לפענח אותם: בן זוג שלפתע פותח חשבון בנק נוסף או רוכש כרטיס אשראי נוסף ללא כל סיבה נראית לעין. אישה שלפתע שמה סיסמה לטלפון הנייד שלה או למחשב שלה. גבר שמספר לאשתו שיש לו ישיבות בשעות עבודה בשעות בלתי שגרתיות, אישה שלפתע נעלמת מהבית בשעות שבעבר הייתה נוהגת להכין את ארוחת הערב. כל אלו ועוד הם סימנים לבגידה, אולם הם רק סימנים שיכולים להזין חשדות. עד שאין הוכחות לבגידה, השאלות נותרות בעינן. והדרך הבטוחה לקבל עליהן תשובות היא בעזרת משרד חקירות.

עוד חקירות אישות

כפי שציינו, חקירות אישות הן לא רק בין בעל ואישה נשואים או בנושא בגידות. גם בני זוג שהתגרשו יכולים להפיק גם הם מחקירות אישות. אישה שחושדת שבעלה לשעבר מסתיר נכסים כדי לא לשלם מזונות מלאים, גבר שחושד שגרושתו לא ראויה ליהנות ממשמורת או חזקה על הילדים בעקבות שימוש בסמים, אלכוהול, פריצות או הזנחה, גם הן נכנסות תחת התחום הרחב של חקירות אישות. וגם המסקנות והראיות של חקירות מסוג זה יכולות לשמש ראיות, לכל דבר, ולסייע בביסוס טענות משפטיות.

כפי שניתן לראות יש מגוון רחב של עילות לפתיחת חקירות אישות ובהתאמה יש מגוון גדול של שיטות חקירה. כאשר פונים למשרד חקירות ראשית מקשיב החוקר לטענות הלקוח, הוא מתעניין בסיבות לחשדות ובסימנים המקדימים. לאחר מכן, בוחר החוקר את אסטרטגיית החקירה הטובה ביותר, זו שתניב את התוצאות האופטימאליות לאיתור נכסים.

הניסיון מלמד כי כאשר אנשים חושדים בפעילות של בן/ת הזוג בדרך כלל יש בסיס טוב לחשדות שלהם. לכן, אין טעם לדחות וחשוב לבחון את החשדות, במיוחד כאשר מדובר במקרים שבהם ילדים מעורבים ויש חשד להזנחה או התעללות. חוקר פרטי המתמחה בביצוע חקירות אישות יוכל לעזור ללקוח לקבל החלטות מאוד חשובות. בעזרת חקירות פרטיות ניתן להפריך או לאושש בגידה בין בני זוג, ניתן לבטל הסכמי נישואין, אפשר לבסס הסכמי משמורת, הסדרי מזונות ועוד.

 

חשש לבגידה בחקירה 
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר: יהודה לוי
כותב המאמר: יהודה לוי

יהודה לוי פועל בתחום החקירות מעל עשרים שנים וסייענו בפיצוח מאות חקירות ותעלומות. כאשר אתם פונים ליהודה לוי , אתם יודעים שאתם נמצאים בצד של המקצוענים.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך
משרד חקירות בקריית אונו
חוקר פרטי בקרית אונו

חקירות פרטיות ועסקיות הוא תחום מקצועי ומוסדר בישראל. ניתן לבחור בשירותיו של משרד חקירות עבור מטרה פרטית ואישית או עבור צורך עסקי כזה או אחר.

קרא עוד »
חוקר פרטי באשדוד
חוקר פרטי באשדוד

שנם לא מעט מקרים שבגינם יש צורך בשירותיו של חוקר פרטי. לא פעם עולה חשד שבן הזוג בוגד, ישנם ארגונים חושדים כי מרגלים תעשייתיים מנסים

קרא עוד »
סימנים ראשונים לבגידה
סימנים ראשונים לבגידה

זה אף פעם לא נעים להיות במצב שבו בן או בת הזוג בוגדים, אבל לעתים יכולה להיות קיימת חוסר ודאות והבנה לגבי המצב הקיים במערכת

קרא עוד »

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat