י.ל. חקירות, משרד חקירות מוביל בישראל,  אנו מתמחים בין היתר בחשיפת בגידות בין בני זוג. החוקרים שלנו אספו עבורכם כמה נקודות חשובות למחשבה בנוגע לבגידות . 

חשיפת בגידות – איך זה עובד? 

החוקרים שלנו מבצעים חשיפת בגידות הכוללים בין היתר מעקב אחרי בוגדים: בעלים, נשים, חברים וחברות, בני זוג בוגדים. תפקידם של החוקרים הוא לעקוב אחר הבוגדים  לבית המאהב או המאהבת, למשרד, למלון או לבר ותיעוד אקט הבגידה בצורה חוקית על מנת שהתיעוד יהיה תקף בבית המשפט

חשיפת בגידות- אז מה הם הסימנים שבן או בת הזוג בוגדים? 

הזהרו! בני הזוג מבלים יותר זמן בטלפונים שלהם ומניחים את הטלפונים עם הפנים כלפי מטה כך, שלא ניתן לראות את המסך. אולי יש להם מה להסתיר. 

כמה ‘מבחנים’ לבן / בת הזוג שלכם אם אתם חושדים בבגידה. 

שיחה פתוחה היא תמיד אפשרות טובה אבל במידה ואתם חושדים בבני הזוג בבגידה והדבר יתברר להיות לא נכון זה יכול לפעמים לעלות לכם בקשר. הנה כמה בדיקות שאתם יכולים לבצע בדיסקרטיות. 

  1. מבחן שפת הגוף – קפצו לבקר במקום עבודתם בהפתעה וראה את תגובת בן או בת הזוג החשודים. האם הם ממהרים, דעתם מוסחת, מרגישים לא נוח?
  2. מבחן הטלפון – חשיפת בגידות באמצעות הטלפון היא הנפוצה ביותר. שאתם יכולים בדקו את הטלפון של בני הזוג: את הודעות טקסט, שיחות ודואר אלקטרוני. אם בן או בת הזוג לא נפרדים מהטלפון גם במקלחת או שינוי את קוד הנעילה – זה אמור להדליק לכם נורה אדומה. 
  3. המיקום שלהם – הורידו אפליקציה לאיתור טלפונים, כמו ‘מצא את הטלפון שלי’ בטלפון שלהם, התקשרו אליהם כשהם בחוץ ובדקו האם הם היכן שהם אומרים שהם אם הם נמצאים במקום אחר ממה שהם אומרים לכם. זה הזמן לשכור משרד חקירות המתמחה בבגידות. 
  4. ריח – אם הם חוזרים הביתה מאוחר וחשבתם שבזמן שנעדרו הם בגדו, מהרו אליהם ברגע שהם נכנסים לדלת. אתם יכולים לנשק ולחבק אותם ולנסות לזהות ריחות חריגים ולבדוק את כיסיהם. אם בן / בת הזוג שלכם מנסה לדחוק אתכם הצידה, הם חשים אשמה וייתכן שהגיע הזמן לחפש קבלות חשודות, חשבונות מלון או קניות. 

אנחנו בי.ל. חקירות מתמחים בין היתר בחשיפת בגידות  – חושדים שבן או בת הזוג בוגדים תנו לנו לבדוק את בחשד בצורה דיסקרטית. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *