הטרדות מיניות

חקירת הטרדות מיניות היא תמיד חקירה מסובכת ורגישה והיא נוגעת בעצבים החשופים של הקורבן כמו של החברה כולה. אנו עוסקים בשני ענפים מרכזיים: איתור אנשים מטרידים והוכחות תקפות משפטית להטרדה, והוכחת תלונות שווא.

הטרדות מיניות- איך תופסים אדם בשעת מעשה?

עם התקדמות הטכנולוגיה, עולם ההטרדות המיניות האפל התרחב הרבה מעבר למשהו שהוא היה פעם. אם פעם אדם היה צריך לעמוד בקרבה אל המוטרדת כדי שתהיה הטרדה, בימינו ישנם שלל דרכים להטריד מרחוק. אנשים שולחים הודעות מטרידות ומיניות במדיות החברתיות, מתקשרים שוב ושוב אל הקורבן שלהם מטלפון חסוי, מפיצים סרטונים מיניים ללא רשות המצולמים, וקובעים פגישות מיניות עם קטינות באתרי היכרויות.

אנחנו תופסים את האחראים על הטרדות המיניות

המלחמה בהטרדות מיניות היא אחת המלחמות החשובות ביותר שמשרד י.ל. חקירות משתתף בהן. אנו מתמחים במגוון שיטות לאיתור זהותם של מטרידנים במקרים בהם המשטרה נכשלת בתפקידה להגן מפני הטרדות מיניות.

השיטות שלנו כוללות איתור כתובת IP, התחזות לקטינים ברשתות חברתיות וקביעת מפגש עם חשודים, שיטות מיוחדות לאיתור מספרי טלפון בעת התקשרות מחסוי, ועוד. שיטות הפעולה שלנו מאפשרים לנו לא רק לאתר את זהות המטרידים אלא גם להשיג הוכחות קבילות בבית משפט לצורך תביעה אזרחית/ פלילית.

תלונות שווא של הטרדה מינית

תלונות שווא אמנם אינן מאוד נפוצות, אולם הן קיימות- בעיקר בתיקי גירושין בהם עורכי הדין מייעצים לבני הזוג לאחר בגידה להגיש תלונות הדדיות אחד כנגד השניה במסגרת מאבקם המשפטי.

תלונת שווא יכולה להרוס את חייו של אדם שהתלוננו כנגדו. הכתם הדבק באנשים שהיו קורבן לתלונת שווא הינו כתם בלתי ניתן להסרה.

חקירת תלונת שווא היא חקירה מורכבת ומסועפת שמטרתה להוכיח שהתלונה אכן הוגשה מתוך ידיעה שההטרדה מעולם לא קרתה. שיטות החקירה המיוחדות שלנו נועדו לשמור על כבודם של כל המעורבים בפרשה ולהוכיח את תלונת השווא מבלי לפגוע בקורבנות אמיתיים של הטרדות מיניות.

משרד י.ל. חקירות

קורבנות של הטרדות מיניות נוכחות שוב ושוב לדעת שלפעמים המשטרה פשוט לא מסוגלת לעשות את מה שצריך על מנת לתפוס את הפושעים המאיימים על שלוות החיים של החברה שלנו (למרות שחוקקו חוקים בנושא). אנחנו במשרד החקירות י.ל. חקירות מזמינים קורבנות של הטרדות מיניות לפנות אלינו לקבלת סיוע באיתור זהות המטרידים ואיסוף ראיות לצורך העמדה לדין.

משרדנו מתמחה גם באיתור נכסים פנו אלינו עוד היום.

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat