בגידות

כיצד אנו חוקרים חשש לבגידות?

מרבית הלקוחות הפרטיים שמגיעים אלינו באים בגלל חשש של בגידות. החשד קורע את עולמם והם מתייסרים עם החשד כל היום: איך להוכיח בגידה? מה אם הם טועים? מה אם הם צודקים? הם רק רוצים את הוודאות הסופית וההוכחה הקבילה בבית המשפט לעיניני משפחה כדי לסיים את כל העסק, או לחלופין כדי להתחיל לתקן את הקשר שלהם מתוך מקום של כנות.

חקירת בגידות- סיפור מקרה

כדי שתבינו כיצד אנו חוקרים בגידות, נביא את סיפורו של י. י הוא מורה מהצפון הנשוי לנהגת הסעות. הוא תמיד היה רגיל שהיא עובדת שעות עבודה מוזרות וארוכות ולכן לא חשד בשום דבר למרות הבילויים הליליים הארוכים שלה. החשד הראשון שלו עלה דווקא כשהוא ראה בחשבון הבנק המשותף שלהם הוצאה חריגה על לינה בצימר. היא הסבירה לו שהעבודה ביקשו שהיא תשלם על צימר ללילה כשהיא עבדה כנהגת הסעה בטיול, והם יחזירו לה את הכסף. אבל בחודש אח”כ המשכורת שלה לא היתה גבוהה יותר והוא התחיל לחשוד שמשהו מוזר קורה.

בשלב זה הוא הרים את הטלפון למשרד החקירות שלנו. תיחקרנו אותו מעט והסברנו לו על העלויות הכרוכות במעקב בגידות. הוא לא היסס לרגע “אני צריך לדעת את האמת”.

תהליך החקירה

קודם ניגשנו לעבודה שלה ובסיום תהליך דיבוב קצר עם המדובבים המקצועיים שלנו, הסכימו לשלוח לנו את לו”ז העבודה של העובדים. לאחר שקיבלנו את הלו”ז העברנו אותו לבעלה “אם היא יוצאת לעבודה בשעות שלא מפורטות בלו”ז, תתקשר אלינו מיד” אמרנו לו.

כעבור פחות משבוע הוא התקשר אלינו. “היא אומרת שהיא יוצאת הערב למרות שלא כתוב לה שום דבר בלו”ז  הוא לחש לנו, חנוק מדמעות.

שלחנו עוקבים מקצועיים  אשר מתמחים באיתור אנשים שיעקבו אחר הרכב שלה ביציאה מהבית. כמו שחששנו, היא לא נסעה לכיוון חניון האוטובוסים היכן שכל יום עבודה שלה מתחיל.

המעקב בכלי הרכב הביא אותנו כעבור שעת נסיעה אל הצימר הקטן שגרם לבעלה לחשוד. היא יצאה מהרכב, שילמה במזומן לבעל המקום ונכנסה פנימה. חיכינו בסבלנות וכעבור עשר דקות הגיע אדם נוסף. נדהמנו כשראינו מבעד לזום במצלמה מי זה היה- הבוס שלה בעבודה! הוא נכנס אל הצימר והעוקבים שלנו ניגשו אל החלונות והצליחו לצלם את הזוג האוהב מתנשק בלהט…

סוף דבר – בגידות

כשהבעל ראה את זהות המאהב הוא נאנח בייאוש “תמיד ידעתי שהיא אוהבת את הבוס שלה בעבודה… אף פעם לא ידעתי עד כמה”. הם התגרשו כעבור חודשיים בלבד.

דיסקרטיות – הכי חשובה בחקירת חשד לבגידה מצד בן או בת הזוג. 

בגידה היא חוויה כואבת. יש נישואים שיכולים לשרוד את זה ולצאת חזקים מתמיד, בעוד שרובם מתפרקים. אולי אחד ההיבטים הגרועים ביותר של בגידה הוא החשד בבגידה, אך לא מספיק לחשוד אתם חייבים להיות בטוחים על מנת להתעמת עם בן או בת זוג. אתם זקוקים לשקט נפשי שמקורו בידיעת האמת על הפעילות של בן / בת הזוג. ברגע שאתם יודעים מה את האמת, אתם יכולים להחליט מה לעשות בקשר להמשך הדרך.

יתרונות בשכירת חוקר פרטי בחשד לבגידה

אתם זוכים לשקט נפשי – טוב לדעת מה באמת קורה, אם אתם רק מדמיינים דברים או שאתם לגמרי צודקים בחשדות שלכם. הזוגיות שלכם יכולה להפיק תועלת גם אם בן או בת הזוג ימצאו חפים מפשע בחקירה.

מערכת היחסים שלך יכולה להימשך כרגיל ותוכלו להרגיש בטוחים בקשר. תוכלו לחדש את תחושת אמון בבן או בת הזוג שלכם, והם לעולם לא צריכים לדעת שהתקיימה חקירה . זה שומר על מערכת היחסים שלמה, שכן החקירה הדיסקרטית מבטיחה לכם שקט מבלי שבני הזוג  ירגישו נבגדים.

הוכחת בגידה במקרה של גירושין או משמורת על ילדים  – בגידה מוכחת עשויה להשפיע על תוצאות אחת מסוגי התיקים המשפטיים הללו. כשמדובר בעניינים משפטיים, עדיף להגיע חזקים לבית המשפט עם הוכחות שנאספו באופן חוקי ומקצועי. 

מקצועיות ללא תחרות – כשאתם שוכרים את שירותיו של משרד החקירות – י.ל. חקירות, אתם מקבלים צוות חוקרים פרטים בעלי ניסיון רב שיודעים בדיוק כיצד לגשת לנושא זה. במהלך חקירת חשד לניאוף, החוקרים שהוטלה עליהם החקירה יבצעו את  הבדיקות הדרושות  באמצעות טכנולוגיית המעקב העדכנית ביותר כדי להגיע לאמת.

הטכנולוגיה הטובה ביותר- לחוקרים הפרטיים במשרדינו יש גישה לציוד הטוב ביותר לתיעוד הראיות –  ציוד מעקב הייטקיסטי  ומשאבים שאינם זמינים לאדם הממוצע – מה שמבטיח שתוצאות חקירת הניאוף מדויקות.

דיסקרטיות על הכל – י.ל. חקירות  מאמינה בתוקף כי במהלך חקירת בגידה, חשוב לשמור על פרטיות הלקוח שלנו ולא ליידע את בן / בת הזוג שהם נחקרים. זוהי העדיפות הראשונה שלנו.

אל תסתפקו בסתם בלש פרטי – צרו קשר איתנו בהקדם. 

שאלות ותשובות בגידות

הסימנים הנפוצים לבגידה הם: מרחק רגשי ופיזי בין בני הזוג, החצי השני שלכם לא מפסיק לדבר על מישהו או מישהי חדשים, הבוגדים הופכים מאוד רומנטיים ואוהבים, הבוגדים משקיעים במראה שלהם, הבוגדים נעלמים לעיתים קרובות (הרבה יותר מבעבר), הבוגדים  מאשימים את בני הזוג בבגידה והבוגדים מבצעים משיכות מזומנים גדולות.

חוקר פרטי יודע להגיע אל חקר האמת בצורה דיסקרטית. אתם לא רוצים לפגוע בבני הזוג שלכם במקרה, והחשד לבגידה התמסמס. במקרה והחוקר אכן איתר שבן או בת הזוג בוגדים הוא יכול לאסוף ראיות בצורה חוקית אשר תתן לכם יתרון בבית משפט.

 דיסקרטיות. חוקר פרטי מקצועי מבין את החשיבות בחקירה דיסקרטית. בעולם הבגידות, חקירה דיסקרטית היא סופר קריטית. במידה והחשד בבגידה לא נכון, יכולה להיות פגיעה אנושה בזוגיות. במידה ובני הזוג עסוקים בבגידות חשוב לתעד זאת באופן חוקי על מנת שהתיעוד יהיה תקף בבית המשפט.

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat