איתור מען

איתור מען- מתי צריך את זה?

שירותי איתור מען דרושים במספר רב של מקרים. החוק בישראל דורש שליחת התרעה רשמית לפני פתיחת תיק בהוצאה לפועל, לפני תביעת נזיקין, ובתיקי גירושין.

במקרים בהם החייב מסתתר ואינו מוכן לספק כתובת מגורים, ניתן לפנות למשרד חקירות לשירותי איתור מען.

איתור מען- סיפור מקרה

ג’ היה איש עסקים ידוע לשמצה. הוא הציג את עצמו כמומחה נדל”ן בפני לקוחות תמימים והבטיח ריביות גבוהות שישולמו למי שילווה לו כספים לפרויקט הבא שלו. הוא הוציא כספים רבים ממשקיעים והשקיע את מרבית הכספים באדמות חקלאיות חסרות ערך, והחל לאחר בתשלומי הריביות הגבוהות כחצי שנה לאחר תחילת הפרויקט. המשקיעים הכועסים התאגדו כנגדו ורצו חזרה את הכספים שלהם, את החזרי הריבית שהוא הבטיח להם וכן פיצויים על הנזקים שהוא גרם להם בדרך. אך הוא נעלם ולא ניתן היה לאתר אותו בשום צורה.

המשקיעים הכועסים פנו אלינו לשירותי איתור מען כדי שיוכלו לשלוח לו מכתב התראה רשמי ע״ עורך דין הוצאה לפועל ולפתוח בהליכי הוצאה לפועל כנגדו וכדי לתבוע אותו בתביעת נזיקין.

איך אנחנו עושים איתור מען?

סיפור החקירה של ג’ לא היה פשוט. ג’ היה איש עסקים מקושר, והוא לא התגורר בכתובת הרשמית שהיתה מיוחסת לו בתעודת הזהות. למען האמת, הוא לא נראה בארץ מאז שהוא החל לאחר בתשלומי הריבית.

התחלנו את חקירת איתור המען בדיבוב של בני משפחתו. הדיבוב נעשה באמצעות המדובבים המקצועיים ביותר שלנו. בנוסף, התחלנו לחפש מידע עסקי בפחי הזבל של הוריו. המדובבים שלנו דיווחו לנו שככל הנראה הוא ברח למדינה לא ידועה במזרח אירופה, מידע שהסתדר עם חקירת הדרכון שהראתה שהוא יצא מהארץ על מטוס של חברה מזרח אירופאית. כאשר מצאנו בפח הזבל מכתב מאוקראינה, ידענו שעלינו על מכרה זהב.

סוף הסיפור

חקירה מאומצת של איתור אנשים ואיתור מען גילתה לנו שהכתובת ממנה הגיע המכתב אכן היה המען של ג’ באוקראינה. העברנו את הדיווח לקבוצת המשקיעים המיואשת שהחלה בהליכי התביעה כנגדו באותו רגע. ג’ נאלץ לחזור כעבור חצי שנה לארץ בשל מחלה של אביו, ונעצר בשדה התעופה לאחר שהואשם בביזוי בית משפט.

מרבית המשקיעים לא קיבלו את כל כספם בחזרה, אך הם קיבלו בחזרה הרבה יותר משהם קיוו לקבל. ג’ פשט את הרגל ועובד עכשיו כנהג מונית כדי להחזיר את החובות שלו.

זקוקים לשירותי איתור מען? מוזמנים ליצור עימנו קשר. המשרד החקירות י.ל מציע גם שירותים של איתור חשבונות בנק, איתור אנשים ועוד: 077-8036267

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat