איתור אנשים

אנו בי.ל חקירות מתמחים באיתור אנשים בארץ ובחו”ל. 

לקוחות של משרדי חקירות מבקשים את עזרתנו באיתור אנשים במגוון רחב מאוד של מקרים: איתור חייבים, איתור זכאים לירושה, איתור נתבעים, איתור קרובי משפחה שהופרדו בשל אסון או מלחמה ועוד.

איזה סוגי אנשים חברתינו מאתרת?

איתור אנשים חייבים

סיבת הפנייה הנפוצה ביותר לחוקר פרטי לאיתור אנשים היא כדי למצוא חייבים לצורך פתיחת תיק בהוצאה לפועל. חייבים רבים מתחמקים ומתחבאים מפני נושים במטרה לייאש אותם ולגרום להם לוותר על החוב. שירותי האיתור שלנו מסייעים לנושים בתהליך התביעה ועיקול הנכסים.

איתור אנשים הזכאים לירושה

מהניסיון שלנו, איתור זכאים לירושה נצרך בעיקר כאשר מדובר בירושה של נכסי נדל”ן. 

לפעמים אדם נפטר בלי צוואה ויורשים אותו קרובים רחוקים שכלל לא ידעו שהם זכאים לחלק בירושה. כאשר מדובר בחלקת קרקע המחולקת בין מספר יורשים, חשוב למצוא את היורשים במהירות האפשרית כדי שיהיה אפשר לעשות פעולות כלכליות כמו מכירת הקרקע.

בנוסף, יזמי בנייה משתמשים בשירותינו כדי לאתר יורשים עם זכויות לא ממומשות בקרקע לצורך רכישת קרקע והשגת אישורי בנייה.

בנוסף אנו מציעים שירות של איתור חשבונות בנק ואיתור נכסים. 

איתור נתבעים

על מנת לתבוע אדם, חובה ליידע אותו על כך לפני התביעה. נתבעים רבים יודעים זאת ומתחמקים בכל דרך מקבלת מכתב התראה וחתימה על אישור קבלה. כדי לקבל את הפיצויים המגיעים לכם מאנשים שפגעו בכם, הוציאו עליכם דיבה או חייבים לכם מזונות בתיק גירושין, פנו אלינו עוד היום לשירות איתור אנשים.

אנו מספקים שירותי איתור אנשים בארץ ובחו”ל, לכל מטרה. אנו משתמשים במגוון שיטות איתור על מנת לסייע לכם למצוא את האדם שאתם מחפשים במהירות האפשרית.

איתור אנשים שהופרדו בשל אסון או מלחמה

אסונות ומלחמות שקרו לפני שנים רבות או אפילו כאלה שקורות ברגע זה במדינות מרוחקות יכולות לגרום לקריעת משפחות ולנתק ארוך שנים. קרובי משפחה רבים מתייאשים מהאפשרות לפגוש את קרובי משפחתם אחרי כמה שנות נתק- אולם יש אחרים שלא מאבדים תקווה גם עשרות שנים אחרי שהם הופרדו מאהוביהם.

איתור אנשים שהופרדו במלחמה דורשת נבירה בארכיונים עתיקים, התחקות אחר כל רמז וקצה חוט אפשרי ויכולות איתור מידע בחו”ל.

יל חקירות מתמחה באיתור אנשים

אין דבר שמשמח אותנו יותר מלעזור לאם למצוא את בנה ממנו היא הופרדה בעת העלייה מאתיופיה או לחבר בין בני דודים שניים שמעולם לא פגשו את הצד השני של המשפחה בגלל השואה. כל מפגש כזה מזכיר לנו למה הגענו למקצוע הזה ומה כל כך מיוחד בו.

שאלות ותשובות איתור אנשים

אנו מבינים את הדחיפות בחקירת איתור אנשים. אנשי המשרד שלנו זמינים עבורכם באיתור אנשים נעדרים. כחוקרים פרטיים אנו מביים שהזמן פועל לרעתינו ועושים הכל לאתר את האדם הנעדר.

למשרדינו ניסיון רחב באיתור אנשים חייבים לצורך פתיחת תיק בהוצאה לפועל. חייבים רבים מתחמקים ומתחבאים מפני נושים במטרה לייאש אותם ולגרום להם לוותר על החוב. חקירות איתור אנשים במשרדנו מסייעות לנושים בהליך התביעה ועיקול הנכסים.

חקירת איתור אנשים היא חקירה לאיתור: אנשים חייבים, איתור זכאים לירושה, נתבעים, איתור אנשים שהופרדו בשל אסון או מלחמה, איתור נעדרים. חקירת איתור אנשים נעשית על ידי חוקר פרטי או משרד חקירות מקצועי כמו י.ל. חקירות.

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat