חקירות פרטיות

מה הן חקירות פרטיות?

חקירות פרטיות הן חקירות שעיקרן השגת מידע על אנשים. לשם כך אנו חוקרים את ההיסטוריה הרלוונטית, מקיימים מעקבים, עושים בדיקות לגילוי בגידה, מאתרים ירושות וצוואות, עושים בדיקה מקיפה לגילוי רכוש ועוד. 

ישנם מקרים רבים בהם אנשים פרטיים פונים לשירותי חקירה. ביניהם חשד לבגידה, הליכי איתור מועמד לטיפול בחסר ישע או חשד להתעללות בחסר ישע, חקירות פרטיות מסייעות באיתור והוכחת בנוסף, אנו מספקים שירותי בדיקת עסקים כולל ריגול תעשייתי, בדיקת מחזור עסקאות שנתי, כמות עובדים בעסק וזהותם, שכר עובדים, אסטרטגיות עסקיות, החדרת עובדים, מודיעין עסקי, דיבוב ועוד.

חקירות כלכליות משמשות בד”כ לגביית חובות או בדיקת איתנות כלכלית לפני כניסה להסכם עסקי, או לצורך הבנת השוק לשם שיפור .

חשד לבגידה

אחת הסיבות העיקריות שלקוחות פרטיים פונים למשרד החקירות, זה לצורך בירור חשד לבגידה. 

חשד לגניבה

כאשר בעל עסק חושד שאחד העובדים שלו גונבים ממנו, הוא צריך להשיג מידע על מי הוא העובד והוכחות לצורך פיטור העובד. הוכחות אלה ניתן להשיג באמצעות מעקב דיגיטלי, מצלמות סתר, וכו’. אנו יכולים להתחקות אחר נהגים שיש חשד שגונבים סחורה, קופאים ש”מגניבים” כסף לכיסם.

חקירת מועמדים

רוצים לשכור עובדים לתפקיד רגיש? אנו מספקים שירותי בדיקת רקע למועמדים לעבודה

בגידות

הרגע בו עולה חשד לבגידה הא רגע נוראי. העולם שלכם וכל מה שחשבתם שידעתם עליו קורס בבת אחת כמו מגדל קלפים. איך זה יכול להיות? מה קורה עם הזוגיות שלכם? ומה עושים מעתה והלאה?

החשד יכול לעלות בגלל כל דבר… בן/ בת הזוג נעלמים בערבים לשעות ארוכות, מתנהגים במסתוריות, מוחקים היסטוריית חיפושים באינטרנט ונועלים את הטלפון ושומרים עליו צמוד לחזה כל הזמן. אולי הם פתאום מאושרים ומחייכים באושר תוך כדי התכתבות בטלפון, נמנעים משהייה אתכם תוך כדי הפניית מרץ להתחטבות וטיפוח הגוף.

אין להם הוכחה אבל החשד מכסם בכם ללא הפסקה… אולי הם בוגדים בכם?

חשוב להגיד שהשלב הראשון ברגע שעולה חשד לבגידה הוא לא ישר לפנות למשרד חקירות. מומלץ קודם ללכת לטיפול זוגי, לעבד את הבעיות בקשר ולנסות לראות אם אפשר לתקן אותם. אבל במידה והחשד ממשיך לכרסם ואתם זקוקים, מעל הכל, לוודאות (או להוכחות לצורך משפט), זה הזמן לפנות למשרד חקירות.

תהליך העבודה של חקירות פרטיות

ברגע שתפנו אלינו, אנחנו נרצה להבין מה עורר את החשד, איפה בני הזוג שלכם, עובדים ועם מי, איפה הם מסתובבים במהלך היום ואיפה הם אומרים לכם שהם כאשר הם נעלמים ולא עונים לטלפון במשך שעות ארוכות. 

לאחר שקיבלנו מכם את כל המידע, אנו נתחיל להתחקות אחר עקבותיהם באמצעות מגוון שיטות: מעקב רגלי, מעקב ברכב, ביקור במקומות בילוי קבועים, כניסה אל מקום העבודה ועוד. אנו משתמשים בתיעוד מצלמות באיכות גבוהה כדי להוכיח את הממצאים שלנו.

הממצאים שאנו מביאים קבילים בבית משפט.

איך מתמודדים עם האמת לאחר חקירה פרטית?

קשה להתמודד עם האמת, בין אם האמת היא שחשדתם לשווא ובין אם קיבלתם את ההוכחה החותכת שבוגדים בכם. השלב הראשון לאחר החשיפה הוא לקחת נשימה עמוקה ולנסות לחשוב ברוגע מה לעשות עם המידע שקיבלתם.

מהניסיון שלנו, לא כל בגידה נגמרת בפירוק הזוגיות. לפעמים חשיפת הבגידה היא דווקא מה שמאפשר להכיר בבעיות בזוגיות, ללכת לטיפול זוגי ולתקן את הבעיות. אולם פעמים רבות, חשיפת הבגידה היא אקורד הסיום הצורם של הזוגיות כולה.

יש נחמה פעוטה המגיעה עם הוודאות המוחלטת והבלתי ניתנת לערעור המתקבלת לאחר חקירה מאומצת. הוודאות הזאת תאפשר לכם לשים את הבעיות על השולחן ולהתמודד עם בני הזוג שלם באופן ישיר, בלי התחמקויות.

 

חקירות פרטיות, כשמן כן הן, הן חקירות המיועדות רק לצרכים פרטיים ואישיים של האנשים אשר פונים לחוקר פרטי. כך למשל, חקירות העוסקות בנושאים כלכליים, חקירות בתחומים פליליים, איסוף מידע על חברות  או חקירות ביטוח אינן נכנסות תחת ההגדרה של חקירות פרטיות. כאשר נתקלים בבעיה אישית כל שהיא שאין ביכולתם לפתור בכוחות עצמכם, כדאי לפנות למשרד חקירות שיוכל לסייע לכם לפתור את המצב. ככל שתפנו למשרד החקירות בשלב מוקדם יותר, כך תגבירו את הסיכויים שהם יוכלו לפתור את הבעיה בדרך מהירה ויעילה יותר.

 

אם תבחרו במשרד חקירות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון, תוכלו להיות בטוחים שהוא יעניק לכם את שירותם של חוקרים פרטיים מקצועיים ודיסקרטיים המוסמכים מטעם משרד המשפטים ולדעת בוודאות כי כל המידע שייאסף במהלך החקירות יתבצע באופן חוקי על מנת שהוא יהיה קביל בבית המשפט.

 

ישנם שני סוגים של בעיות נפוצות שבעקבותיהן פונים לקבלת שירותים של משרד החקירות. סוג אחד של חקירות הוא חקירות אישות. במידה וקיים החשד כי בן או בת הזוג בוגדים בכם, אתם יכולים לפנות למשרד חקירות שמטרתו לבדוק אם יש ממש בחשד זה. במסגרת חקירות מן הסוג הזה, החוקר פרטי אוסף מידע רלוונטי מהלקוח או הלקוחה לגבי בן או בת הזוג ולאחר מכן מבצע מעקבים ולעיתים גם אוסף ראיות מן השטח כדי לאמת את הממצאים.

 

סוג אחר של חקירות פרטיות הוא חקירות המתבצעות כדי לאתר נעדרים. משרד החקירות אוסף מהלקוח את כל המידע הנחוץ על אותו אדם שנעלם על מנת שיוכל לבנות פרופיל מתאים, לנתח את הפעולות האחרונות שביצע אותו האדם וכדי לבנות את דרכי הפעולה הרצויות לאיתורו.

 

חקירות פרטיות מיועדות לכל אדם אשר נתקל בבעיה אישית בחייו וזקוק למשרד חקירות בכדי לפתור את הבעיה. בין אם מדובר בבעל החושד בכך שאשתו מנהלת רומן מחוץ לנישואין, בין אם אישה שזקוקה למידע ולראיות בכדי לבנות תיק גירושין ובין אם אתם מעוניינים לאתר אדם קרוב לכם שנעלם, חקירות פרטיות הן החקירות המתאימות לכם ביותר כדי לפתור את הבעיה בצורה מקצועית, דיסקרטית ויעילה.

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!