מידע על חברות

יל חקירות מתמחה באיסוף מידע על חברות

אנו מומחים באיסוף מידע כלכלי איכותי על חברות למטרות עסקיות.

על מנת לגבש תוכנית עיסקית סדורה, חשוב מאוד להשיג מידע על חברות באיכות גבוהה. מידע על חברות בשוק תחרותי יכול לסייע לבעלי עסקים להיות תחרותיים יותר, לקבל החלטות השקעה מושכלות ולסייע להם בגיבוש אסטרטגיית פריצה לשוק. מידע על חברות כולל את פלח השוק שלהם, שיטות עבודה, מחירים, יחסים בינאישיים בתוך החברה, פיתוחים, אסטרטגיות מכירה, מתחרים ועוד.

כיצד אוספים מידע על חברות?

מומחים בחקירות כלכליות יודעים כיצד לאסוף מודיעין עסקי – לאסוף מידע ממקורות רשמיים ולא רשמיים על מנת לבנות פרופיל חברה/ שוק מפורט הכולל את כל המידע הרלוונטי ללקוח. אנו מסתייעים בשירותי עו”ד כדי להבטיח שימוש בשיטות כריית מידע חוקיות בלבד.

בין אם אתם מתחרים או משקיעים פוטנציאליים, כנראה שהמידע החשוף לציבור אינו מספיק בשבילכם: אתם רוצים לדעת אם בעלי העסק מסתדרים בינם לבין עצמם וכיצד הם מסתדרים עם העובדים שלהם, אם הנתונים הרשמיים ותחזיות הצמיחה שלהם מתאימים לנתונים בשטח ומהם שיטות העבודה ואסטרטגיות הצמיחה שלהם.

איסוף מידע לפני כניסה לשוק

בעלי עסקים טריים המעוניינים להיכנס לשוק חדש חייבים לעשות סקר שוק מקיף לפני כניסה לשוק כולל איסוף מידע על חברות מתחרות, ניתוח פוטנציאל שוק, ניתוח קהל יעד, ניתוח מוצר ועוד.

חלק מהמידע נגיש לכולם בדו”חות כלכליים פתוחים לציבור. אולם יש מידע שניתן להשיג רק באמצעות אמצעים עקיפים יותר. חוקר פרטי המעוניין לאסוף מידע על חברות בשוק מסוים ילך לכנסים של אותם חברות, ינסה לדבר עם בכירים בחברה ולדובב את העובדים הזוטרים על מנת שייחשפו בפניו את המידע החשוב באמת: מי מחבב את מי במשרד, כיצד העובדים מרגישים כלפי המעסיקים והאם החברה מצליחה לעמוד ביעדים שלה או לא.

מידע איכותי על חברות יכול לסייע לכם בתהליך הפריצה אל השוק ויכול לעשות את ההבדל בין כניסה מוצלחת לשוק לבין כישלון עסקי.

איסוף מידע למכרזים

כניסה למכרזים מערבת עבודה רבה של הכנת תוכנית פעולה וגיבוש הצעת מחיר ע”מ להוציא מכרז תחרותי.

לפני כל מכרז, חשוב מאוד לברר מידע על חברות נוספות שניגשות למשרד: מהן תחומי המחיר שלהן? האם הם מספקים מוצר איכותי ויקר או מוצר זול ואטרקטיבי אך באיכות נמוכה? האם יש לכם סיכוי לזכות במכרז נגד חברות אלו, וכמה כדאי לדרוש כדי לזכות במכרז? 

אנו בי.ל. משרד חקירות מספקים שירותי איסוף מידע על חברות בדיקת רקע לעובדים כדי לאפשר לכם לבנות מכרז טוב יותר מכל החברות המתחרות.

איסוף מידע על חברות היא חובה עבור חברות שרוצות לקבל החלטות חכמות ומושכלות לגבי רכישות, השקעות, הרחבות, שווקים חדשים, שותפויות ועוד. החוקרים המקצועים של י.ל. חקירות מתמחים בביצוע חקירות מודיעיניות תחרותיות, תוך בירור יסודי של כל המיזמים העסקיים והשותפים הפוטנציאליים למען ביטחונה, אורך החיים וההצלחה של החברה שלך.

מה הוא המידע שנאסף

חלק חיוני בבדיקת נאותות ארגונית הוא איסוף מידע על המתחרים שלכם. הבחירה בחוקר פרטי עסקי מאומן מבטיח איסוף משפטי וחוקי של נתונים מקיפים. בעזרת מידע זה תוכלו לשפר את הפעילות שלכם, להציל את החברה מפני הונאות ולקבל החלטות נכונות לגבי מערכות יחסים אסטרטגיות ועסקאות או יוזמות מכריעות. 

חוקרים פרטיים נשכרים לצורך איסוף מידע על חברות  כדי:

  • לאסוף מידע על מתחרים קיימים או מתחרים פוטנציאליים.
  • לזהות נקודות חוזק, חולשה ופגיעות של מתחרים או שותפים פוטנציאליים.
  • לספק מידע מקיף על הנישה העסקית שלכם , כולל תמחור, שיווק, הפצה, חידושים, מבצעים ועוד.
  • לאתר סיכונים ומתחרים שמאיימים על שוק המוצרים שלכם.
  • לחשוף הונאה, גניבה או מעילה.

חברות רבות בוחרות לבצע איסוף מידע על חברות בעזרת החוקרים הפרטיים של י.ל. חקירות משום שראשי אותן חברות מבינים את הערך של איסוף מידע והכרת המתחרים שלהם.  המומחים של י.ל. חקירות  אוספים מידע עסקי חיוני באופן חוקי ומשתלם בכדי ליידע את ראשי החברה שלכם ולהגן על הון העסקי שלכם. 

שירותי איסוף מידע על חברות  נאספים לרוב במצבים הבאים: 

  • פוטנציאל לסיכון או חשיפה גדולים.  אם מיזם עסקי מתחרה עלול לפגוע במוניטין שלכם או במעמד החברה שלכם, איסוף מידע באופן חוקי על המתחרים יכולה לחסוך עסקאות לא רווחיות או מזיקות.
  • יעזור לכם לפתח אסטרטגיות שוק ממולחות.  אתם יודעים כי התוכניות שלכם להשקת מוצר או רעיון עסקי הן מצוינות, אך האם המתחרים שלכם גם יודעים את זה?   אסטרטגיית השוק שלכם תיכשל או תיראה בינונית אם מתחרה יפתיע אתכם במוצר דומה או יגנוב את הרעיונות שלכם.  כדי לפתח את התוכניות הטובות ביותר, חשוב להכיר את התוכניות של אחרים. 
  • התרחבות החברה בארץ או בעולם –   כשאתם רוצים להוביל בתחום שלכם , עליכם לדעת מי כבר מאכלס את את התחום  וכיצד.  אתם רוצים לדעת מי עשוי לגדול בתחום שלכם.   ואתם רוצים  לדעת האם המטרות העסקיות שלכם נכונות ומשתלמות על סמך המתחרים והתוכניות העיסקיות שלהם. 
  • איסוף מידע על המתחרים מקדמת חדשנות. כשתדעו מה המתחרים שלכם מתכננים תוכו לקבל השראה לפעול באופן גדול יותר וטוב יותר. 

איסוף מידע עסקי על המתחרים על ידי אנשי מקצוע, חוקרים מקצועיים יאפשר לכם להגיע אל האמת, לברר באופן מדוייק את התשובות לשאלותיכם 

מדוע לבחור ב – י.ל. חקירות לאיסוף מידע על חברות?  איסוף מידע על חקירות הן שיטה מקובלת למחקר ארגוני.  סוג חקירה זה דורש מיומנות וידע של חוקרים עם רקע חזק בפעילות עסקית וגישה לכלי חקירה בסיסיים וחדישים.  לחוקרים המומחים שלנו יש את הידע והמשאבים לספק חקירות מסחריות ותעשייתיות. 

כאשר אתם מחפשים תמיכה בעת כניסה לשווקים חדשים או לא מוכרים, כאשר אתם מחפשים תובנות בענף העסקי שלכם ועל גבי המתחרים שלכם, כשאתם צריכים ללמוד נקודות חוזק וחולשה, כשאתם זקוקים למחקר שוק,   צרו איתנו י.ל. חקירות קשר למידע נוסף על איסוף מידע על חברות. 

סיבות לבצע חקירת מודיעין תאגידי

חברות המשתמשות בשירותיהם של חוקרים פרטיים לביצוע חקירות תחרותיות הן חברות שמצליחות. הם מבינים את הערך של איסוף מידע והכרת המתחרים שלך. המומחים ב- י.ל חקירות אוספים מידע עסקי חיוני באופן חוקי ומשתלם בכדי ליידע את החברה שלך ולהגן על המאמצים העסקיים שלך.

שירותי חקירת מודיעין תאגידי נערכים לעיתים קרובות במצבים הבאים:

פוטנציאל לסיכון או חשיפה גדולים. אם מיזם עסקי מתקרב עלול לפגוע במוניטין שלך או במעמד החברה שלך, חקירה מודיעינית תחרותית יכולה לחסוך ממך עסקאות לא רווחיות או מזיקות.

לפתח אסטרטגיות שוק ממולחות. אתה יודע שהתוכניות שלך להשקת מוצר או רעיון עסקי מתקרבות מצוינות, אך האם המתחרים שלך חמים על העקבים שלך, או אולי עולים עליך? אסטרטגיית השוק שלך תיכשל או תיראה בינונית אם מתחרה יכה אותך בכוח או יגנוב את הרעיונות שלך. כדי לפתח את התוכניות הטובות ביותר, חשוב להכיר את התוכניות של אחרים.

התרחבות החברה מבית או מכל העולם. כשאתה רוצה להצטיין בשוק שלך, עליך לדעת מי כבר מאכלס את האזור הזה ואיך. אתה רוצה לדעת מי עשוי לשקול הרחבה דומה לשלך. ואתה רוצה לדעת האם היעדים העסקיים שלך כדאיים או תרגיל חסר תועלת על סמך האופן שבו אחרים הופיעו באותה זירה.

חקירות מודיעיניות תחרותיות מקדמות חדשנות. כשתדע מה מתחרים שלך, תקבל השראה לעשות משהו גדול עוד יותר וטוב יותר. חקירות מודיעין תאגידי מקדמות גם גיוס עובדים חכם. אתה לא יכול פשוט לקחת מילה של איש מקצוע או איש עסקים על כך – ערוך את המחקר שלך. בררו לבד את התשובות לשאלותיכם ואשרו או הפריך את האמת בכדי למצוא שותפים אמינים בתהליך ולכבות את הלא נעימים.

מדוע לבחור במשרד חקירות י.ל. חקירות 

חקירות איסוף מידע על חברות הן שיטה מיוחדת ומקובלת למחקר ארגוני. סוג חקירה זה דורש מיומנות וידע של חוקרים עם רקע חזק בפעילות עסקית וגישה לכלי חקירה בסיסיים וחדישים. המומחים לנושא יש את הידע והמשאבים לספק נתונים ברמה גבוהה.

שאלות תשובות מידע על חברות

משרד חקירות המתמחה באיסוף מידע על חברות. איסוף מודיעין עסקי נאסף באמצעות מקורות רשמיים ולא רשמיים על מנת לבנות פרופיל חברה. איסוף המידע נעשה על ידי משרד חקירות , כמו י.ל. חקירות , בנעזרים גם בשירותי עורכי דין, על מנת להבטיח שימוש בשיטות כריית מידע חוקיות בלבד.

משרדי חקירות רבים מבצעים איסוף מידע על חברות. מידע העסקי נאסף על ידי מקורות גלויים לציבור ומקורות פחות רשמיים. מטרת החקירה היא בניית פרופיל עסקי על החברה.

משרד חקירות אשר מתמחה גם באיסוף מידע על חברות. איסוף מודיעין עסקי על חברות נאסף באמצעות מקורות רשמיים ולא רשמיים על מנת לבנות פרופיל חברה. איסוף המידע נעשה על ידי משרד חקירות , כמו י.ל. חקירות , בנעזרים גם בשירותי עורכי דין, על מנת להבטיח שימוש בשיטות כריית מידע חוקיות בלבד. 

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat