איתור נכסים

אנו מספקים שירותי איתור נכסים עבור נושים שנתקלו בבעלי חוב מהסוג השני. כאשר נושים חוששים שפושט הרגל מסתיר מבית המשפט נכסים בבעלותו או מעביר אותם באופן לא חוקי לקרובי משפחה, שותפים עסקיים וחברים קרובים- זה הרגע בו קוראים לנו לבוא לבצע איתור נכסים.

פושטי רגל מתחלקים לשני סוגים: מהצד האחד, אנשים הגונים וטובים שנקלעו לזמנים קשים ולא מצליחים לשלם את הכספים שהם התחייבו לשלם, ומהצד השני נוכלים חלקלקים שפועלים בכל הדרכים, חוקיות ולא חוקיות, כדי להתחמק מתשלום חוב שהם מסוגלים לשלם. 

שיטות להסתרת נכסים

חייבים משתמשים במגוון טריקים מלוכלכים כדי להסתיר כספים אותם הם חייבים לאנשים. בין השיטות שלהם ניתן למצוא הערברת כספים וחסכונות למקלטי מס וחשבונות בנק נסתרים בחו”ל, העברת נכסים על שמם של קרובי משפחה, הסתרת כסף מזומן ועוד.

מיותר לציין שחייב הנמצא בתהליך פשיטת רגל חייב לחשוף בפני בית המשפט את כל הנכסים שלו, והסתרת נכסים מהווה עבירה פלילית.

במידה ופושט הרגל הצליח לשטות בבית המשפט ולזכות בהפטר כספים, ניתן לפנות אלינו לאיתור נכסים גם לאחר גמר המשפט. במידה ומתקבלת ראייה משמעותית המוכיחה את קיומם של נכסים שהוסתרו באופן פלילי מפני בית המשפט, זוהי עילה לפתיחה מחדש של התיק וביטול ההפטר.

איתור נכסים במשפטי גירושין

לעיתים, בני זוג במהלך תהליך גירושין לאחר בגידה משתמשים במגוון שיטות כדי להחביא, להעביר ולחסל כספים בחשבונות בנק וחסכונות משותפים. אם אתם נמצאים בתהליך גירושים וחוששים שחשבונות בנק משותפים רוקנו ללא הסכמתכם או שנכסים משותפים עברו לשליטתו הלבעדית של בן זוגכם, זה הזמן לפנות למשרד חקירות לאיתור חשבונות בנק או נכסים משותפים שהועלמו.

חשוב מאוד לאתר את הנכסים האבודים לפני גמר המשפט כיוון שבהיעדר הנכסים, חלוקת הכספים עלולה ללקות בחוסר הוגנות קיצונית ולהשאיר צד אחד במצב כלכלי קשה. לא נדיר לראות בני זוג כועסים ומלאי טינה מוציאים הלוואות על חשבון כרטיס אשראי משותף לאחר ריקון חשבון בנק משותף, כדי להשאיר את בני זוגם עם חובות שלא הוא יצר.

אנו נספק לכם הוכחות קבילות בבית משפט להוכחת העלמת, העברת והסתרת נכסים משותפים.

המומחים באיתור נכסים

למשרד חקירות י.ל. חקירות ניסיון של 22 שנים באיתור נכסים בארץ ובחו”ל.

אנו מספקים שירותי איתור נכסים בארץ ובחו”ל עבור כל מטרה. אם אתם זקוקים לעזרה, פנו עוד היום ונשמח לסייע לכם.

אנו גם מציעים שירותים של איתור ירושה, איתור חשבונות בנק, ועוד. מוזמנים ליצור עימנו קשר: 077-8036267

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat