איתור ירושה

איתור ירושה

איתור ירושה יכול לכלול איתור נכסי נדל”ן בארץ ובחו”ל, חשבונות בנק, ביטוחים וחסכונות של הנפטר. ישנם שני מקרים עיקריים בהם נזקקים אנשים לשירותי איתור ירושה:

יורשים המחפשים מידע אודות הירושה המגיעה להם

לא כולם מצליחים להתכונן אל מותם בצורה הטובה ביותר. אנשים נפטרים לעיתים מבלי לכתוב צוואה מסודרת. מרבית האנשים חסרי הצוואה הם נפטרים צעירים ואנשים עריריים ללא צאצאים ישירים. יורשיהם של האחרונים לעיתים קרובות לא הכירו את הנפטר והם זקוקים לעזרה במציאת כל הנכסים שהיו שייכים לנפטר בימי חייו.

חשוב מאוד לדעת אילו נכסים היו שייכים לנפטר כיוון שלא ניתן להוציא צו ירושה ולהתחיל בהליכי העברת בעלות מבלי להחזיק ברשימה מסודרת של הנכסים שעברו בירושה.

כדי לקבל סיוע באיתור ירושה, ניתן לפנות למשרד חקירות י.ל לבירור כלכלי מקיף אודות הנפטר. אנו נסייע לכם באיתור כל רכושו של הנפטר: חסכונות, נכסי נדל”ן, חשבונות בנק, ועוד. אנו מספקים מידע מסודר וקביל כהוכחה בבית משפט במקרה סכסוך. מידע זה יכול לשמש אתכם בתהליך העברת בעלות והוצאת צו ירושה.

מידע על ירושה צד ג’

ישנם גופים ואנשים המעוניינים במידע אודות ירושות של אנשים גם כאשר הם אינם צד לירושה. לדוגמא, אם הנפטר היה בעל חוב ישנה לנושים זכות לדרוש תשלום כספים מעיזבון הנפטר. בנוסף, אם היורש נמצא בהליכי פשיטת רגל, הנושים של היורש עלולים לרצות לקבל מידע רשמי אודות היקף הירושה.

אנשים וגופים נוספים שיכולים להתעניין במידע אודות ירושה הם שותפים עסקיים של המנוח או של יורשיו.

החוק קובע כי תוכנו של צו ירושה יהיה גלוי לציבור. אך ישנם כל מיני שיטות עבודה בהם משתמשים חייבים ויורשיהם של חייבים כדי להסתיר מידע ממסמכים רשמיים של המדינה.

תהליך העבודה של איתור ירושה

אם אתם זקוקים לסיוע באיתור חשבונות בנק או איתור ירושה, אנו ממליצים לחשוף בפנינו את כל המידע הידוע לכם אודות הנפטר. מידע זה כולל ארצות בהן הוא גר לאורך חייו, שם נעורים (במידה ושם המשפחה שונה), מקום עבודה, מספר זהות ועוד. ככל שתספקו אותנו במידע איכותי יותר כך  תהליך החקירה יהיה יעיל, מהיר וזול יותר.

למה משתלם לשכור את שירותיו של משרד חקירות  לאיתור ירושה 

מרבית המוסדות הפיננסיים לא ישחררו מידע ללא צו בית משפט או צו ירושה. במקרה של איתור נכסי ירושה מומלץ לשכור את שירותיו של חוקר פרטי. לא פעם, לאנשי פרטיים אין הסמכות החוקית לגשת למידע כגון חשבונות בנק או ביטוחים. גם מאגר הר הכסף מנוע אשר הוקם במטרה לאתר חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק הוא לא מעודכן מספיק ומה לגבי קרובי משפחה שהעלימו חלק מהנכסים או פנסיות שינות בארצות רחוקות. 

תפקידו של חוקר פרטי היא לזהות חשבונות או נכסים המקושרים לאדם באמצעות ראיונות, חיפושי רשומות פומביות וטכניקות חקירה לגיטימיות אחרות. מה חשוב בחקירה מסוג זה? המומחים שלנ טוענים כי יש 2 נקודות קריטיות שאתם חייבים להתעקש עליהם: 

דיסקרטיות – ירושה היא עניין רגיש לעיתים קרובות משפחות רבות מתפרקות בעקבות מלחמות ירושה. שכירת שירותיו של חוקר פרטי תבטיח לכם איתור הירושה תוך כדי שמירה על המשפחה האהובה. 

מקצועיות – חוקר פרטי המתמחה באיתור נכסי ירושה חייב לפעול בכמה מישור כולל ביצוע חקירה כלכלית, חקירה באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים, חקירה ברשם המקרקעין, חקירה של אנשים שונים. חשוב שאיסוף הנתונים יעשה באופן מקצועי על מנת שהמידע שנאסף יהיה קביל בבית המשפט. הבחירה בחוקר מקצועי מבטיחה לכם בדיוק את זה. 

י.ל. חקירות – המומחים בחקירות ירושה 

משרד החקירות י.ל. חקירות בראשות יהודה לוי היא משרד חקירות בעל ניסיון רב במגוון רחב של  שיטות חקירה ובהן חקירות סייבר, מעקבים, דיבוב, חקירות כלכליות, מודיעין עסקי, חקירות בחו”ל, איתור אנשים ועוד.

למשרד החקירות י.ל. חקירות ניסיון של 22 שנים של חקירות שונות ומגוונות בארץ ובעולם. בין היתר המומחים שלנו  מספקים שירותי איתור ירושה בארץ ובחו”ל עבור כל מטרה. אנו מאמינים בחקירת האמת ופועלים בדרך ישרה וחוקית על מנת להגיע אל האמת. החוקרים שלנו סייעו באיתור נכסים וחשבונות בנק ועזרו משפחות רבות לזכות במגיע להם. 

אנו גם מציעים שירותים של איתור ביטוחים, איתור חשבונות בנק, איתור נכסים ועוד מגוון רחב של חקירות. 

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat