אומרים שאהבה היא תוך תוכו של התפוח, אך בנישואים לוקחים את הקליפה. כאשר נכנסנו מתחת לחופה היינו המאושרים והמאוהבים באדם. אך מהלך השנים ושחיקה יומיומית פוגמים באידיליה זאת.

נישואים הינו גם הסכם בו שניים שלא הכירו בעבר החליטו לשתף באופן שוויוני ומלא את האחר בנכסים וברכוש, לתת אמון מלא ואהבה לאדם אחד בלבד, והחשוב מכל – לשמש כזוג הורים ומחנכים לילדים משותפים.

אך האם תמיד הצד האחר ממלא את חלקו בהסכם במלואו? 

האם הוא ראוי לאמון המלא שנותנים לו, או שמא הוא בגד באמון זה? הספק מכרסם כל חלקה טובה, ואסור להותיר נושא כבד זה ברמת הספק 

בלבד.

חוקרים פרטיים יודעים עד כמה נושא זה רגיש, ולכן מציעים לכם שירותי חקירות אישות דיסקרטיים ומקצועיים. חקירות אישות במשרדנו מתבצעים ברגישות, נחישות ומקצועיות רבת שנים. צוות החוקרים הפרטיים שלנו מומחה בשירותי חקירות אישות ובגידות, ומעניק מענה הולם לכל מקרה. צוות החוקרים שלנו כולל חוקר פרטי מומחה בתחום הבגידות. חוקר פרטי בגידות מטפל בתיקי החקירה מתוך ניסיון רב שנים וידע רב בתחום.

לקוחות רבים פונים לחוקר פרטי כאשר אין בכוונתם להתגרש, אולם הם רוצים לדעת לאמיתו של דבר באם בנישואים אלו ישנה עוד צלע חבויה, באם האחר מסתיר נכסים והכנסות לעצמו לשעת צרה, ועוד. לכן חקירות אישות יכולות בהחלט להציל את הנישואין.

במהלך השנים לומדים בני הזוג להכיר אחד את השני וכאשר יש תחושה שהאחר כנראה בוגד מתברר שיש בסיס לאינטואיציה זו והיא מתגלה כנכונה.

במשרד חקירות בזמן העבודה שלנו בחקירות אישות ואיתור אנשים למדנו כי אין סטטוס ברור לבגידה, כל אחד יכול להיות בוגד ובכלל זה נשים מבוגרות, חרדיות, מוסלמיות הדוקות, נשים מטופחות או מוזנחות נשות קרירה או עקרות בית וכמובן לא נשכח גם את הגברים.

צור קשר עוד היום עם י.ל חקירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *