בגידות

כיצד אנו חוקרים חשש לבגידות?

מרבית הלקוחות הפרטיים שמגיעים אלינו באים בגלל חשש לבגידות. החשד קורע את עולמם והם מתייסרים עם החשד כל היום: איך להוכיח בגידה? מה אם הם טועים? מה אם הם צודקים? הם רק רוצים את הוודאות הסופית וההוכחה הקבילה בבית המשפט לעיניני משפחה כדי לסיים את כל העסק, או לחלופין כדי להתחיל לתקן את הקשר שלהם מתוך מקום של כנות.

חקירת בגידות- סיפור מקרה

כדי שתבינו כיצד אנו חוקרים בגידות, נביא את סיפורו של י. י הוא מורה מהצפון הנשוי לנהגת הסעות. הוא תמיד היה רגיל שהיא עובדת שעות עבודה מוזרות וארוכות ולכן לא חשד בשום דבר למרות הבילויים הליליים הארוכים שלה. החשד הראשון שלו עלה דווקא כשהוא ראה בחשבון הבנק המשותף שלהם הוצאה חריגה על לינה בצימר. היא הסבירה לו שהעבודה ביקשו שהיא תשלם על צימר ללילה כשהיא עבדה כנהגת הסעה בטיול, והם יחזירו לה את הכסף. אבל בחודש אח”כ המשכורת שלה לא היתה גבוהה יותר והוא התחיל לחשוד שמשהו מוזר קורה.

בשלב זה הוא הרים את הטלפון למשרד החקירות שלנו. תיחקרנו אותו מעט והסברנו לו על העלויות הכרוכות במעקב בגידות. הוא לא היסס לרגע “אני צריך לדעת את האמת”.

תהליך החקירה

קודם ניגשנו לעבודה שלה ובסיום תהליך דיבוב קצר עם המדובבים המקצועיים שלנו, הסכימו לשלוח לנו את לו”ז העבודה של העובדים. לאחר שקיבלנו את הלו”ז העברנו אותו לבעלה “אם היא יוצאת לעבודה בשעות שלא מפורטות בלו”ז, תתקשר אלינו מיד” אמרנו לו.

כעבור פחות משבוע הוא התקשר אלינו. “היא אומרת שהיא יוצאת הערב למרות שלא כתוב לה שום דבר בלו”ז  הוא לחש לנו, חנוק מדמעות.

שלחנו עוקבים מקצועיים  אשר מתמחים באיתור אנשים שיעקבו אחר הרכב שלה ביציאה מהבית. כמו שחששנו, היא לא נסעה לכיוון חניון האוטובוסים היכן שכל יום עבודה שלה מתחיל.

המעקב בכלי הרכב הביא אותנו כעבור שעת נסיעה אל הצימר הקטן שגרם לבעלה לחשוד. היא יצאה מהרכב, שילמה במזומן לבעל המקום ונכנסה פנימה. חיכינו בסבלנות וכעבור עשר דקות הגיע אדם נוסף. נדהמנו כשראינו מבעד לזום במצלמה מי זה היה- הבוס שלה בעבודה! הוא נכנס אל הצימר והעוקבים שלנו ניגשו אל החלונות והצליחו לצלם את הזוג האוהב מתנשק בלהט…

סוף דבר – בגידות

כשהבעל ראה את זהות המאהב הוא נאנח בייאוש “תמיד ידעתי שהיא אוהבת את הבוס שלה בעבודה… אף פעם לא ידעתי עד כמה”. הם התגרשו כעבור חודשיים בלבד.

אם גם אתם חושדים בבן/בת הזוג שלכם, צרו עימנו קשר ונעזור לכם לאשש או להפריך את החשדות: 077-8036267

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!