איתור ירושה

איתור ירושה

איתור ירושה יכול לכלול איתור נכסי נדל”ן בארץ ובחו”ל, חשבונות בנק, ביטוחים וחסכונות של הנפטר. ישנם שני מקרים עיקריים בהם נזקקים אנשים לשירותי איתור ירושה:

יורשים המחפשים מידע אודות הירושה המגיעה להם

לא כולם מצליחים להתכונן אל מותם בצורה הטובה ביותר. אנשים נפטרים לעיתים מבלי לכתוב צוואה מסודרת. מרבית האנשים חסרי הצוואה הם נפטרים צעירים ואנשים עריריים ללא צאצאים ישירים. יורשיהם של האחרונים לעיתים קרובות לא הכירו את הנפטר והם זקוקים לעזרה במציאת כל הנכסים שהיו שייכים לנפטר בימי חייו.

חשוב מאוד לדעת אילו נכסים היו שייכים לנפטר כיוון שלא ניתן להוציא צו ירושה ולהתחיל בהליכי העברת בעלות מבלי להחזיק ברשימה מסודרת של הנכסים שעברו בירושה.

כדי לקבל סיוע באיתור ירושה, ניתן לפנות למשרד חקירות י.ל לבירור כלכלי מקיף אודות הנפטר. אנו נסייע לכם באיתור כל רכושו של הנפטר: חסכונות, נכסי נדל”ן, חשבונות בנק, ועוד. אנו מספקים מידע מסודר וקביל כהוכחה בבית משפט במקרה סכסוך. מידע זה יכול לשמש אתכם בתהליך העברת בעלות והוצאת צו ירושה.

מידע על ירושה צד ג’

ישנם גופים ואנשים המעוניינים במידע אודות ירושות של אנשים גם כאשר הם אינם צד לירושה. לדוגמא, אם הנפטר היה בעל חוב ישנה לנושים זכות לדרוש תשלום כספים מעיזבון הנפטר. בנוסף, אם היורש נמצא בהליכי פשיטת רגל, הנושים של היורש עלולים לרצות לקבל מידע רשמי אודות היקף הירושה.

אנשים וגופים נוספים שיכולים להתעניין במידע אודות ירושה הם שותפים עסקיים של המנוח או של יורשיו.

החוק קובע כי תוכנו של צו ירושה יהיה גלוי לציבור. אך ישנם כל מיני שיטות עבודה בהם משתמשים חייבים ויורשיהם של חייבים כדי להסתיר מידע ממסמכים רשמיים של המדינה.

תהליך העבודה של איתור ירושה

אם אתם זקוקים לסיוע באיתור חשבונות בנק או איתור ירושה, אנו ממליצים לחשוף בפנינו את כל המידע הידוע לכם אודות הנפטר. מידע זה כולל ארצות בהן הוא גר לאורך חייו, שם נעורים (במידה ושם המשפחה שונה), מקום עבודה, מספר זהות ועוד. ככל שתספקו אותנו במידע איכותי יותר כך  תהליך החקירה יהיה יעיל, מהיר וזול יותר.

המומחים בחקירות פרטיות

למשרד חקירות י.ל. חקירות ניסיון של 22 שנים בחקירות פרטיות, איתור אנשים, חקירות כלכליות בארץ ובחו”ל.

אנו מספקים שירותי איתור ירושה בארץ ובחו”ל עבור כל מטרה. אם אתם מעוניינים במידע אודות צו ירושה או נכסי נפטר, פנו עוד היום לשירות איתור ירושה.

אנו גם מציעים שירותים של איתור ביטוחים, איתור חשבונות בנק, איתור נכסים ועוד.

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!