איך מתנהל חקירות אישות?

מה תהליך של חקירות אישות 

חקירות אישות ע”י חוקר פרטי הן חקירות פרטיות המתבצעות במשרד חקירות המתמחה בתחום והן רלוונטיות כאשר מתעורר החשד שבן או בת הזוג בוגדים במערכת היחסים הזוגית. חשדות מסוג זה יכולים להיות היעדרויות ממושכות מהבית, שיחות טלפון מסתוריות, מחסור בתקשורת תקינה, חזרה הביתה בשעות לא שגרתיות, יחסים אינטימיים משובשים, תפיסה בשקר, מציאת חפצים שונים או סימנים מפלילים ועוד.

חשדות ישארו תמיד בגדר חשדות, עד אשר יוכח אחרת. משרד חקירות המתמחה בביצוע חקירות אישות יודע כיצד להפריך או לאשש את החשדות האלה ובכך לפתור את הסוגיה, לכאן או לכאן. החוקרים המתמחים והמיומנים בביצוע של חקירות אישות מודעים לרגישות ולאיניטמיות שיש בסוג החקירה ולכן מבצעים אותה בזהירות רבה, תוך מתן תשומת לב לכל שלב ולכל פרט במהלך החקירה וכמובן, מבצעים אותה בדיסקרטיות מוחלטת.

 מהם השלבים של חקירות אישות

השלב הראשון בביצוע חקירת אישות הוא מפגש עם הלקוח או הלקוחה כדי להבין את הסיפור לעומקו ולדלות מידע על אודות בן או בת הזוג, לרבות הסימנים המחשידים שהועלו. בשלב השני, לאחר קבלת כל המידע הנחוץ מהלקוח או הלקוחה, החוקר יעבור לעבודת השטח תוך ביצוע של מעקבים מקצועיים אחר בן או בת הזוג במטרה להתחקות אחר סדר יומם, לדעת מה הם עושים במהלך כל יום, עם מי הם נפגשים, היכן ולכמה זמן ולאסוף מספיק עדויות וראיות. במסגרת הזמן של השלב השני, החוקר הפרטי ידאג לשמור על קשר רציף עם הלקוח או הלקוחה בכדי לעדכן אותם באופן יסודי לגבי התקדמות החקירה ויהיה זמין לכל פנייה מצידם.

השלב השלישי והאחרון במסגרת חקירת האישות הוא השלב בו נחרץ הדין. החוקר הפרטי יעניק ללקוח או ללקוחה דו”ח מפורט אשר יכיל בתוכו את כל שלבי החקירה, תוך שילוב של כל המידע והראיות שנאספו במהלך החקירה. הדו”ח המפורט יהיה זה שיאמת או ישלול את החשדות של הבגידה.

באם הדו”ח יפריך את החשדות, הרי שמצבם טוב, אך עדיין יהיה עליכם לשקם את התחושות והרגשות שלכם כלפי בן או בת הזוג. אם הדו”ח יאשש את החשדות, תיאלצו כנראה לבחור באפשרות של גירושין וגם בשלב זה ניתן להשתמש בחוקר פרטי שיכול לסייע לכם לבנות את תיק הגירושין שלכם כך שיתקבלו בו ראיות קבילות בבית המשפט, אשר יסייעו לכם לסיים את הנישואין בביטחון ובהצלחה.

חברת י.ל חקירות מתחמחה גם באיתור אנשים.

 

חקירות אישות
אז מה היה לנו עד עכשיו?
כותב המאמר: יהודה לוי
כותב המאמר: יהודה לוי

יהודה לוי פועל בתחום החקירות מעל עשרים שנים וסייענו בפיצוח מאות חקירות ותעלומות. כאשר אתם פונים ליהודה לוי , אתם יודעים שאתם נמצאים בצד של המקצוענים.

פוסטים נוספים שאולי יענינו אותך
משרד חקירות בקריית אונו
חוקר פרטי בקרית אונו

חקירות פרטיות ועסקיות הוא תחום מקצועי ומוסדר בישראל. ניתן לבחור בשירותיו של משרד חקירות עבור מטרה פרטית ואישית או עבור צורך עסקי כזה או אחר.

קרא עוד »
חוקר פרטי באשדוד
חוקר פרטי באשדוד

שנם לא מעט מקרים שבגינם יש צורך בשירותיו של חוקר פרטי. לא פעם עולה חשד שבן הזוג בוגד, ישנם ארגונים חושדים כי מרגלים תעשייתיים מנסים

קרא עוד »
סימנים ראשונים לבגידה
סימנים ראשונים לבגידה

זה אף פעם לא נעים להיות במצב שבו בן או בת הזוג בוגדים, אבל לעתים יכולה להיות קיימת חוסר ודאות והבנה לגבי המצב הקיים במערכת

קרא עוד »

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!

Open chat