איתור ביטוחים וחסכונות

אנו מספקים שירות איתור ביטוחים וחסכונות עבור קרובי משפחה, יורשים, יזמים, נושים ועוד.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של ביטוחים וחסכונות שלקוחות מבקשים ממנו לאתר: ביטוח חיים, ביטוח בריאות/ סיעודי, וחסכונות הוניים (קרנות גמל, פנסיה קרנות השתלמות…).

איתור ביטוח חיים

לעיתים, מבוטחים נפטרים בעודם חייבים כספים ונושיהם נשארים ללא פיצוי כספי וללא כתובת לבקש פיצוי כספי. במצבים כאלה, מותר לנושים לדרוש תשלומים מעיזבון המנוח כולל תשלומים על חשבון ביטוח החיים שלו (ביטוח חיים הינו ביטוח המשולם למשפחת הנפטר בעת פטירת המבוטח).

שירותי איתור ביטוחים יכולים לסייע לנושים להתחקות אחר מקורות מימון להחזר החוב כאשר משפחת הנפטר מחביאה מהם מידע. אנו נסייע לכם לקבל חזרה את הכסף המגיע לכם בין אם הביטוח נמצא בארץ או בחו”ל.

איתור ביטוח סיעודי/ ביטוח בריאות

אנשים רבים רוכשים ביטוח סיעודי או ביטוח בריאות ולא שומרים תיעוד ברור של תיקי הביטוח. במקרה תאונה או מחלה בה נפגעת היכולת הקוגניטיבית שלהם, קרובי משפחתם יכולים להיאבד בתוך הניסיון למצוא את הכתובת המתאימה לקבלת עזרה כספית, במיוחד כאשר הביטוח נרכש בחו”ל. 

שירות איתור ביטוחים יאפשר לכם לעזור לאהוביכם לקבל את הפיצויים או הקצבה לה הם זקוקים.

איתור חסכונות הוניים

ישנם מצבים רבים בהם נדרשים שירותי איתור קופות חיסכון כגון קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה ועוד. 

מצבים אלו יכולים להיות כאשר אדם עובר מן העולם ללא צוואה מסודרת, במקרי גירושין בהם אחד מבני הזוג מסתיר נכסים מהשני, עבור נושים הזקוקים לשירותי איתור ביטוחים וחסכונות של חייבים ועוד.

חקירות אלה דורשות התעמקות בפיננסים של הנחקר. ישנם מקומות רבים בהם ניתן להסתיר חסכונות הוניים בארץ ובחו”ל, אולם המומחיות שלנו היא למצוא את החסכונות הללו- לא משנה היכן הם!

אנו מתמחים גם באיתור חשבונות בנקאיתור נכסים ועוד. 

המומחים באיתור ביטוחים

למשרד חקירות י.ל. חקירות ניסיון של 22 שנים בחקירות כלכליות בארץ ובחו”ל.

אנו מספקים שירותי איתור ביטוחים וחסכונות בארץ ובחו”ל עבור כל מטרה. אם אתם חוששים שהשותפים העסקיים שלכם מסתירים מכם מידע או מעלימים כספים, אם אתם נמצאים על סף גירושין והמאזנים לא מסתדרים לכם, או אם אתם נושים שמפקפקים בהצהרות הכלכליות של החייב, פנו עוד היום לשירות איתור ביטוחים וחסכונות.

חושדת שהוא בוגד בך?
אין עשן בלי אש!

99% ממקרי החשדות מתגלים כמוצדקים!